comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

'Aziz Yıldırım'ın kafasına taş mı düştü?'

14 Şubat 2014, Cuma 00:46

Fenerbahçe'nin Eski İdari Menajeri Volkan Ballı, Aziz Yıldırım'ın "demokrasi" konusundaki söylemlerine şaşırıp kaldığını söyledi.

FutbolArena Özel - CNN Türk'te 3 Temmuz 2011'den bu yana yaşananları anlatan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı izlediğini ifade eden Fenerbahçe Eski idari menajeri Volkan Ballı, "Aziz Yıldırım'ın kafasına taş mı düşmüş, şaşırdım kaldım" dedi.

Aziz Yıldırım'ın programda sık sık demokrasiden bahsettiğini  ifade eden Ballı, kendisiyle çalıştığı süre içerisinden hep anti-demokratik uygulamalarla karşılaştığını ifade etti.

"Aziz Yıldırım inşallah değişmiştir" diyen Volkan Ballı, "Aziz bey kulübü anti-demokratik yönetir. Kendisiyle yıllarca çalıştım. CNN Türk'te sürekli demokrasi dedi. Gözlerime inanamadım, gidip yanaklarından öpmek geldi içimden.  Demokrasi diyor ama Fenerbahçe'yi demokrasi ile yönettiğini bu güne kadar görmedim" dedi.

ÖLENE KADAR BAŞKAN KALSIN

Aziz Yıldırım'ın söylemde demokratik, eylemde demokratik olmadığını ifade eden Ballı, "Herhalde sayın başkanımızın başına taş düştü. Demokrasi demeye başladı. Eğer Aziz Yıldırım demokrasi ile kulübü yönetecekse ben kendisini destekliyorum. Eğer kulüpte demokrasi mücadelesi verecekse ölene kadar Aziz Yıldırım başkan kalsın. Ama samimi olsun. Aziz Yıldırım anti-demokratik yönetir" diye konuştu.

NİYE KİMSEYİ AFFETMEDİ?

Aziz Yıldırım'ın söz vermesine rağmen ihraç edilen kongre üyelerinin affedilmediğini söyleyen Ballı, "Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'de haksız yargılamalarla kulüpten atılmış kişileri affedeceğim dedi. Ne oldu affetti mi? Seçime girebildiler mi? Hani demokrasi..!" diyerek sert çıktı.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.