comScore

Aziz Yıldırım'ın eşi Gonca Çelikkıran kimdir? (Gonca Çelikkıran kaç yaşında?)

03 Haziran 2018, Pazar 17:53
Aziz Yıldırım'ın eşi Gonca Çelikkıran kimdir? (Gonca Çelikkıran kaç yaşında?)

Aziz Yıldırım'ın eşi kim? Aziz Yıldırım kiminle evli? Aziz Yıldırım'ın eşi Gonca Çelikkıran kimdir? Gonca Çelikkıran kaç yaşında?

FutbolArena - Aziz Yıldırım kiminle evli? Aziz Yıldırım'ın eşi Gonca Çelikkıran kimdir? Aziz Yıldırım ile 2011 yılında dünya evine giren Gonca Çelikkıran kaç yaşında? Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın eli Gonca Çelikkıran ile ilgili tüm bilgiler haberimizde.


Aziz Yıldırım'ın eşi Gonca Çelikkıran kimdir?


Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile 2011 yılında dünya evine giren Gonca Çelikkıran gerçekleştirilen genel kurula eşi Aziz Yıldırım ile birlikte katıldı. 1976 doğumlu olan Gonca Çelikkıran ve Aziz Yıldırım'ın evliliğinden bir kız cocuğu dünyaya gelmişti. Gonca Çelikkıran'in Aziz Yıldırım ile olan evliliğinde ailesinin karşı çıktığı iddiaları gündeme gelmişti.

AİLESİ İLE BİRLİKTE OY KULLANDI
Ülker Stadyumu'nda düzenlenen genel kurulda Yıldırım oyunu 16.50 sıralarında kullandı. Aziz Yıldırım, eşi Gonca Yıldırım ile birlikte 36 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Yıldırım'ın oy pusulasını sandığa kızı Yaz attı. Başkan adayı Yıldırım basın mensuplarına ailesiyle birlikte poz verirken, "Herkese hayırlı olsun" ifadesini kullandı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)