comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım'dan Cüneyt Çakır 'U' dönüşü

30 Eylül 2015, Çarşamba 15:33
Aziz Yıldırım'dan Cüneyt Çakır 'U' dönüşü

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Cüneyt Çakır'ın hakem olmadığını ve Trabzon-Galatasaray maçında Galatasaray'ın kazanmasını sağladığını söyledi. 4 yıl önce ise yorumları bambaşkaydı.  

FutbolArena Detay - Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım düzenlediği basın toplantısında Cüneyt Çakır'a da yer verdi. Trabzonspor-Galatasaray maçında Trabzonspor'un net penaltısını vermediği ve en kötü berabere kalacakları maçta Galatasaray'ın kazanmasını sağladığını söylerken, herkesin iyi hakem dediği Cüneyt Çakır için 'bence hakem değil' yorumunu yaptı. 

"Cüneyt Çakır'ın babası ciddi bir gücü elinde bulunduruyor"


Hakemlik camiasında kutuplaşma ve güç savaşlarının olduğunu söyleyen Aziz Yıldırım, Cüneyt Çakır'ın babası Serdar Çakır'ın ciddi bir gücü elinde bulundurduğunu sözlerine ekledi"
2011'de Cüneyt Çakır en iyi hakem demişti

Aziz Yıldırım, 20 Şubat 2011'de Fenerbahçe'nin İnönü stadında Beşiktaş'ı 4-2 yendiği derbide Cüneyt Çakır'ın en iyi hakem olması nedeniyle derbiye atanması istediğini söylemişti. Bugün ise Cüneyt Çakır Avrupa'da çok daha üst düzey maçlarda görev almasına rağmen Aziz Yıldırım, yurt dışında da iyi olmadığını belirtirken 'hakem olmadığını' söyledi. Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)