comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım Tehdit" edip ceza almıştı.. Tam 4 ay sonra Kadıköy'e çıktı...

24 Şubat 2015, Salı 01:24
Aziz Yıldırım Tehdit" edip ceza almıştı.. Tam 4 ay sonra Kadıköy'e çıktı...

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın"Düzgün düdükler çalın, yoksa burada size bir daha maç yönettirmem" dediği hakem Özgür Yankaya tam 4 ay sonra Kadıköy'de maça çıktı.

FutbolArena Detay - Fenerbahçe tam 750 gün sonra evinde yenilgiye tanışırken, Akhisar maçının hakemi Özgür Yankaya tam 4 ay sonra Kadıköy'de sahaya çıktı.

Fenerbahçe'nin 2-1 kaybettiği Akhisar maçında 2 ilk yaşandı. Fenerbahçe 33 maç sonra Kadıköy'de maç kaybetti, 25 Ekim'de Aziz Yıldırım'ın Kadıköy'de oynanan Gençlerbiriliği maçının devre arasında “tehdit” ettiği Özgür Yankaya 120 gün sonra Kadıköy'de maça çıktı.
GENÇLERBİRLİĞİ MAÇINDA KIYAMET KOPMUŞTU

25 Ekim'de Fenerbahçe'nin Kadıköy'de oynadığı Gençlerbirliği maçını hakem Özgür Yankaya yönetmişti. Maçın ilk yarısı 0-0 bitmiş ve devre arasında soyunma odası koridorlarına giden Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, “ "Düzgün düdükler çalın, yoksa burada size bir daha maç yönettirmem" demişti.

2 PENALTI GELMİŞTİ

Bu olaydan sonra Sarı-lacivertliler, ilk devresi 0-0 tamamlanan karşılaşmadan biri çok tartışmalı, 2 penaltı golüyle 2-1 galip ayrıldı.

AZİZ YILDIRIM'A 60 GÜN VE 60 BİN TL

Bu olayın ardından PFDK, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a Özgür Yankaya'yı “tehdit ettiği” gerekçesiyle 60 gün hak mahrumiyeti ve 60 bin lira para cezası vermişti.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.