comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapılan toplantıya neden katılmadı? Fenerbahçe Haberleri

19 Nisan 2016, Salı 18:01
Aziz Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapılan toplantıya neden katılmadı? Fenerbahçe Haberleri

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Kulüpler Birliği'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşmede kendisinin yer almaması ile ilgili olarak basın toplantısında açıklama yaptı.

FutbolArena Detay - 3 Temmuz sürecinde Kulüpler Birliği'nden kimsenin kendisini ziyarete gelmediğini ve bu sebeple birlik toplantılarına katılmadığını ifade eden Aziz Yıldırım, Cumhurbaşkanı ile görüşmenin Kulüpler Birliği'nin randevu talebi sonrası planlandığını ifade etti.
 

Aziz Yıldırım'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yapılan toplantıya katılmama sebebi


Görüşmenin Kulüpler Birliği tarafından planlandığını ve  Cumhurbaşkanı'ndan bir davet olmadığının altını çizerek katılmama gerekçesini açıkladı.

Yıldırım basın toplantısında katılmama gerekçesi olarak başka önemli bir açıklamada daha bulunsa da bu durum gözlerden kaçtı.
"Benim pozisyonumda bir insan gidebilir mi?  diyen Yıldırım'ın bu ifadesindeki detay pek anlaşılamadı. Hatta Yıldırım, bu sözlerin ardından "Anlaşıldı mı?" ifadesini kullandı.
 
259588-haber

Başkan Yıldırım'ın burada anlatmak istediği, kendisiyle ilgili yargılamanın Yargıtay'da olduğu ve devam eden bir hukuki süreç varken Cumhurbaşkanı ile görüşmenin yanlış yorumlanabileceği ifade etmeye çalıştı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"