comScore

Galatasaray Galatasaray

Aziz Üstel, skandal Eren Derdiyok tweeti hakkında konuştu

18 Eylül 2016, Pazar 16:26
Aziz Üstel, skandal Eren Derdiyok tweeti hakkında konuştu

Galatasaray - Çaykur Rizespor maçında İsviçre Milli takımında oynayan Eren Derdiyok'un Türk milli takımına alınması gerektiğini söyleyen eski Galatasaraylı Aziz Üstel, skandal tweet hakkında ilk kez knouştu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın, Çaykur Rizespor'u 2-0 mağlup ettiği maçta Eren Derdiyok'un attığı golleri sırasında İsviçre milli takımında oynayan Eren için "Milli takım artık santrfor aramamalı." şeklinde skandal bir tweet atan Aziz Üstel, o paylaşımı neden yaptığını FutbolArena'ya anlattı. 

"ULAN İÇİMDEN GELDİ ATTIM. FATİH TERİM BELKİ ŞAŞIRIR DİYE."
FutbolArena muhabirlerinden Aydın Cingöz'e konuşan Aziz Üstel, Eren Derdiyok'la ilgili attığı skandal tweet hakkında, "Ulan içimden geldi. Öyle bir tweet attım. Belki Fatih Terim şaşırır alırır. Ne tweetler kayıt altına alıyor. Benimkisi alınmış fark etmez." ifadelerini kullandı. 

"BURAK YILMAZ GALATASARAY'IN SANTRFORU DEĞİLDİ AMA EREN OLACAK."

Eren Derdiyok'a da övgüler yağdıran Aziz ÜstelHakan Şükür'den bu yana Galatasaray'da santrfor boşluğu vardı. Ben mesela Burak'ın Galatasaray'ın istediği tür bir forvet olduğu kanısında değildim. 15-20 gol attı fark etmez. Takım sana çalışıyorsa atarsın. Galatasaray gibi bir takım 34 maçta birçok pozisyon üretir. Onu da sen atarsın, lafımız yok ama ne ileride pres yapar, ne bir şey yapar. Sürekli ofsayta düşerdi. Galatasaray'ın santrforu değildi bence. Nitekim gitti. Ancak Eren hem çok genç, hem de istikbal vadediyor. Üstünde ısrar edildiği takdirde -ki, edilecektir de... Eren Galatasaray'daki santrfor boşluğunu rahatlıkla dolduracaktır. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.