comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Vagner Love'dan flaş transfer açıklaması: 'Kalbim hızlı çarpıyor.'

11 Ocak 2018, Perşembe 23:04
Vagner Love'dan flaş transfer açıklaması: 'Kalbim hızlı çarpıyor.'

Alanyaspor'un golcü futbolcusu Vagner Love'dan transferi hakkında son dakika açıklaması geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Alanyaspor'un golcü futbolcusu Vagner Love, Flamengo'ya transferi konusunda havaalanında Globoesporte'ye açıklama yaptı. Bir dönem Galatasaray'ın da gündemine gelen fakat yönetim tarafından bu transfer resmi siteden yalanlanmıştı. Vagner Love, Flamengo'nun kendisini transfer etmek istediği yönündeki iddiaları doğruladı. 


Alanyaspor'da Vagner Love ayrılıyor mu?


Alanyaspor'dan ayrılması gündemde olan Vagner Love havaalanında Brezilya basınına transferiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Flamengo'nun ilgisi var evet. Sözleşmem olduğu için kararı kulübüm verecek. Tanrı bakalım bizim için ne hazırlamış, hep birlikte göreceğiz. Açıkçası ben iyimserim."

Flamengo'nun kendisi için ayrı bir yeri olduğunu da belirten Brezilyalı futbolcu kalbinin bu nedenle hızlı çarptığını söyledi. 
 

Alanyaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman'dan Vagner Love açıklaması


Alanyaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman ise Vagner Love hakkında şu ifadeleri kullandı:
“Vagner çok kaliteli bir oyuncu. Vagner'in oynadığı maçla oynamadığı maç arasındaki skorlara baktığınız zaman Vagner Love'un Alanyaspor için ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu görürüz. Mutlaka böyle kaliteli oyuncunun başka takımlarla anılması doğaldır. Ben de dış medyada gördüm. Normaldir talip olmaları. Ama takım için ne kadar önemli bir oyuncu olduğu ortadadır. Yönetim beni buraya getirdi. Mevcut kadronuzun üzerine bir hamle yapalım diye geldik. Mevcut kadronun içinde takımın omurgasını taşıyan oyuncu gittiği zaman ara transferde yerini doldurmak çok zor. Ara transferde yerini doldurmak çok zor. Sıkıntılı bir dönemdir. Transfer yüzde 30 fire verebiliyor. Ligdeki devamlılığımızı gücümüzün altına alacak bir davranış olur. Biz gücümüze güç katmak istiyoruz. Dolaysıyla bu benim düşüncem. Bunu başkanla konuştuk. Dolaysıyla mevcut gücümüzü koruyarak üstüne hamle yapacağız.“

Son dakika Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)