comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Vagner Love transferi için Alanyaspor'dan onay çıkmadı

17 Ocak 2018, Çarşamba 14:06
Vagner Love transferi için Alanyaspor'dan onay çıkmadı

Vagner Love transferi için oyuncunun avukatı aracılığıyla Aytemiz Alanyaspor'a yaptığı baskı sonuçsuz kaldı. Turuncu yeşilli yönetim avukat Souza'ya Vagner Love'u devre arasında göndermeyi düşünmediklerini bildirdi. 

FutbolArena - Vagner Love'a talip olan Flamengo, oyuncunun avukatı Diogo Souza arıcılığıyla Aytemiz Alanyaspor'un kapısını çaldı.

Oyuncunun sözleşmesinin fesh edilmesi için her yolu deneyen Souza, turuncu yeşilli yönetimden olumsuz yanıt aldı. Flamengo muhabiri Vene Casagrande'nin aktardığı bilgilere göre, Aytemiz Alanyaspor ile görüşen avukat Diogo Souza, Vagner Love'ın sözleşme feshi ya da kiralanması konularında turuncu yeşilli yönetimle anlaşma sağlayamadı.
 

Vagner Love, Alanyaspor'dan ayrılacak mı?


Avukat Diogo Souza'nın son bir görüşme için Alanya'da kaldığı belirtildi ancak Aytemiz Alanyaspor yönetiminin Vagner Love'u takımın kilit oyuncusu olarak gördüğü için oyuncuyu devre arasında bir başka kulübe satmayı düşünmüyor.
Souza, "Alanyaspor Kulübü oyuncunun 2 aylık maaşını ödemediğini ve oyuncunun da Brezilya'ya geri dönme isteği olduğunu biliyoruz" diye açıklama yaptı. Daha önce Brezilya basınına konuşan Vagner Love ise, “Kulüpler anlaşırsa Flamengo'ya dönerim” ifadelerini kullandı. Aytemiz Alanyaspor'un Vagner Love ile olan sözleşmesi 2020 yılında bitiyor. 

Alanyaspor formasıyla toplam 16 maça çıkan Vagner Love, 11 gol attı 3'te asist yaptı.

Aytemiz Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)