comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Transfer Haberleri: Emre Akbaba Başakşehir'e mi yoksa Galatasaray'a mı?

03 Ağustos 2018, Cuma 00:55
Transfer Haberleri: Emre Akbaba Başakşehir'e mi yoksa Galatasaray'a mı?

Alanyaspor'da forma giyen Emre Akbaba'nın yılan hikayesine dönen transferinde Galatasaray geri adım atarken, Alanyaspor ile Başakşehir arasındaki son görüşmelerin ardından yıldız futbolcunun cevabı bekleniyor. 

FutbolArena Özel - Alanyaspor'da Emre Akbaba'nın transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Transfer döneminin en fazla konuşulan isimlerinden biri olan yıldız futbolcu için bir süredir Galatasaray görüşmelerini sürdürürken, Alanyaspor'un 5 milyon euro'da ısrar etmesi üzerine sarı kırmızılı takım geri atmıştı. 


Transfer Haberleri: Emre Akbaba Başakşehir'e mi transfer oluyor?


Öte yandan son olarak Alanyaspor'un Başakşehir'le anlaştığı yönündeki iddialar hakkında FutbolArena Alanya Muhabiri Ercan Yıldırım, FutbolArenaTV Transfer Gündemi Programında yönetime yakın kesimlerden aldığı bilgiye göre bu iddiaların doğruluk payının çok yüksek olduğunu vurguladı. 

Ercan Yıldırım, "Alanyaspor'a yakın kaynaklardan elde ettiğimiz bilgiye göre Alanyaspor ile Başakşehir anlaştı. Ancak Anlaşmada bazı pürüzler var. Alanyaspor ile Başakşehir anlaştı. Ancak burada Emre Akbaba'nın cevabı bekleniyor diye düşünüyorum. Galatasaray görüşmeleri durdurdu ve şu anda bu transferde Emre Akbaba'nın Başakşehir'e daha yakın olduğunu söyleyebiliriz.  diye konuştu. 
Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!