comScore
bilyoner

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Sergen Yalçın'dan Alanyaspor için hedef açıklaması

14 Kasım 2018, Çarşamba 19:09
Sergen Yalçın'dan Alanyaspor için hedef açıklaması

Alanyaspor'un yeni teknik direktörü Sergen Yalçın yeni takımıyla çıktığı ilk antrenmanda gaztecilere açıklamada bulundu. 

FutbolArena - Aytemiz Alanyaspor, yeni teknik direktör Sergen Yalçın ile ilk antrenmana toplu halde düz koşu ile başladı. Ardından esneme hareketleri yapan futbolcular, antrenmana 3'e 3 pas çalışması ile devam etti. İdman küçük sahada çift kale maçla tamamlandı. Antrenmana milli takımlada bulunan oyuncular, Junior Fernandes, Djalma Campos, Fabrişce Nsakala ve Merih Demiral ile sakatlıkları bulunan Etame Mbilla ile Barış Başdaş katılmadı. Tedavileri devam eden olan kaleci Ufuk Ceylan ve İsaac Sackey ise takımdan ayrı düz koşu yaptı.


 

Sergen Yalçın'ın Alanyaspor'daki ilk açıklamaları:


Sergen Yalçın'ın yeni takımıyla çıktığı ilk anternman öncesi şu ifadeleri kullandı:
"Özellikle hem oyunsal anlamda hem mental anlamda bazı değişiklikler yapmamız gerekiyor. Bunun bilincindeyiz. Yani hazırız. Bizde geçen sezon iyi bir performans gösterdiğimizi düşünüyoruz. Bu sezon başlamadık ama ligin devamında Alanyaspor'da görev aldık. Bizim için mutluluk verici. Başarılı olmak istiyoruz. İyi bir performans sergilemek istiyoruz. Bunun için de tabi çalışmamız hazırlanmamız lazım. Önümüzde oynayacağımız maça 10 günlük süreç var buda bizim için iyi. Umarım önümüzdeki haftayla beraber iyi bir başlangıç yaparız."

"UMARIM BECEREBİLİRİZ"

Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Sergen Yalçın, Kayserispor maçına yönelik soruya: "Süper Lig'de kolay maç yok. Bütün müsabakalar zor. Herkes iyi hazırlanıyor çok mücadele ediyor. Ama içeride oynayacak olmamız avantaj kendi sahamızda başlayacağız. İlk maçımızı kazanıp iyi başlamak istiyoruz. Umarım bunu becerebiliriz" yanıtını verdi.

Sergen Yalçın, bir gazetecinin 'Hedef var mı?' sorusunu ise şöyle cevapladı: "Şu an ligin alt tarafındayız ancak çok puan farkı yok. Bunu iyi sonuçlarla telafi edebiliriz. Acele etmeleyim bekleyelim, biraz çalışalım, biraz oynayalım, biraz maç oynayalım."

Son dakika Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!