comScore
bilyoner

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Sergen Yalçın: "Ozan Tufan'ı istiyoruz. Fenerbahçe'den yanıt bekliyoruz"

22 Aralık 2018, Cumartesi 22:49
Sergen Yalçın:

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Ozan Tufan'ı istediklerini açıkladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de geçen sezon Aykut Kocaman ve bu sezon başında Cocu döneminde kadro dışı bırakılan Ozan Tufan için resmi açıklama geldi. 

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Medipol Başakşehir maçının ardından yayıncı kuruluşa yaptıkları açıklamada Ozan Tufan'ı istediklerini resmen söyledi. 


Ozan Tufan Alanyaspor'a gidecek mi?


Sergen Yalçın, Ozan Tufan'la ilgili olarak, "Ozan'ı istiyoruz. Tabi Ozan Tufan şu anda çok geriye gitti. Bu yaşta bir oyuncunun bu kadar geride olmaması lazım. Ozan Tufan çok önemli bir oyuncu. Genç ve kapasitesi var. Biz girişimimizi yaptık ve Fenerbahçe'den yanıt bekliyoruz. Geldiği zaman 2 yıl önce başladığı yere döndürürüz." dedi. 
"HAKEM DURDURDU BİZİ"

Bu kadar basit olmamalı. Yıllarda bu oyunu oynadım. Bu kadar insiyatif hakkı rakip takıma kullanılmaz. Kendi sahamızda deplasman takımı gibi oynuyoruz. Böyle olmaz. Bırak sen maçını yönetsin. Welinton'a gösterdiği kırmızı kartta oyuncum iyi niyetli. Ayak yerde, topa vuruyor. Böyle kırmızı olur mu? Hakem durdurdu bizi son 15 dakika. Bütün oyun planımızı bozdu. Hakem arkadaşlardan ricam, biraz daha dikkatli maç yönetsinler. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!