comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Salih Uçan'dan milli takım tepkisi: 'Büyük hayal kırıklığı'

14 Mayıs 2021, Cuma 16:18
Salih Uçan'dan milli takım tepkisi: 'Büyük hayal kırıklığı'

Alanyaspor'da forma giyen Salih Uçan, milli takım kadrosunda olmaması nedeniyle büyük hayal kırıklığı yaşadığını açıkladı.

FutbolArena - Alanyaspor forması giyen Salih Uçan, EURO 2020 aday kadrosunda yer alamamsı nedeniyle serzenişte bulundu. Geçtiğimiz günlerde elmacık kemiğinden ameliyat olan Salih Uçan, idmanlara başladığını vurgulayarak son 2 senede iyi oynadığını ve büyük hayal kırıklığı yaşadığını ifade etti.

"BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI YAŞIYORUM"
“Mesajlarınız ve destekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Milli Takım formasını giymek benim için her zaman büyük bir onur. Elbette teknik ekibin kararlarına saygı duyuyorum; ancak büyük de bir hayal kırıklığı yaşıyorum."

"2 SENEDİR İYİ FUTBOL OYNUYORUM"

"2 senedir iyi futbol sergilediğimi düşünüyorum. Yüzüme aldığım darbeyle ilgili durumu atlattım. Antrenmanlarıma kaldığım yerden devam ediyorum. Zoru severim, pes etmek yok, mücadeleye devam. Tüm teknik ekibe ve arkadaşlarıma yürekten başarılar diliyorum."

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, sakatlıkları nedeniyle Cenk Tosun ve Salih Uçan'ı milli takıma çağıramadığını belirtmişti.

Son dakika Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!