comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Ozan Tufan'dan Fenerbahçe itirafı! 'Kadro dışı kaldığımda'

01 Nisan 2019, Pazartesi 16:03
Ozan Tufan'dan Fenerbahçe itirafı! 'Kadro dışı kaldığımda'

Aytemiz Alanyaspor'da kiralık olarak forma giyen Ozan Tufan, FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'de kiralık olarak Aytemiz Alanyaspor forması giyen Ozan Tufan, FutbolArena'nın sorularını yanıtladı. Fenerbahçe'de kadro dışı kaldığı dönemde yaşadıklarını anlatan genç futbolcu, "O dönem yaşadığım zorlukları kelimelerle tarif edemem" dedi.

"MİLLİ TAKIM'A YENİDEN ÇAĞRILACAĞIM"
"Milli Takım'a yeniden davet edileceğimi biliyorum. Hem kendime hem de kaliteme inanıyorum. Bu 2 aylık süreçte yeniden toparlanma sürecinde olduğum için Şenol Hoca çağırmamış olabilir. Buna saygı duyuyorum ama ilerleyen dönemde yeniden Milli Takım'a çağrılacağıma inanıyorum." 

"VAR SİSTEMİ ADALETLİ AMA FUTBOL ÇOK DURUYOR"

"VAR sistemi Anadolu kulüpleri için iyi oldu. Fakat dezavantajları da var. Futbol çok duruyor. Bu devirde futbolun durmaması lazım. Premier Lig'de mesela hiç durmuyor. VAR adaletli bir sistem ama futbol çok duruyor." 

"FENERBAHÇE'DE YAŞADIKLARIM ÇOK ZORDU"

"Fenerbahçe'de kadro dışı kaldığımda dünyam başıma yıkıldı. Sevdiğin ve duygularını beslediğin bir takımda kadro dışı kalmak çok kötü. Sözlerle ifade edemiyorum. Ailemden başka kimse o dönem yaşadıklarımı bilmez."

"YABANCI KURALI, TÜRK FUTBOLCULARIN PERFORMANSINI DÜŞÜRDÜ"

"İyi olan formayı alır ama 14 yabancı, Türk futbolcuların performansını düşürdü. Benim bir sürü Türk futbolcu arkadaşlarım var, çoğu yabancı sınırı serbest olduktan sonra düşüşe geçti. Yabancı kuralından yana değilim. Türk futbolculara daha fazla önem verilmeli."

Son dakika Aytemiz Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (16 Temmuz 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.