comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Ozan Tufan, Aytemiz takipçilerinin sorularını yanıtladı

30 Mart 2019, Cumartesi 12:19
Ozan Tufan, Aytemiz takipçilerinin sorularını yanıtladı

Aytemiz Alanyaspor forması giyen Ozan Tufan, Aytemiz'in Instagram hesabında takipçlerin sorularını yaıtladı.

FutbolArena - Aytemiz Alanyaspor'da kiralık olarak forma giyen Ozan Tufan, Aytemiz'in Instagram hesabında kullancıların sorduğu soruları yanıtladı. Alanyaspor'da Sergen Yalçın ile birlikte yeniden kendini bulduğunu ifade eden Ozan Tufan, sık sık gündem olan dövmeleri hakkında da konuştu. İşte Ozan Tufan'ın Aytemiz için verdiği röportaj:

Aytemiz Alanyaspor'da kendini buldun mu?
Alanya'da kendimi buldum. Bir futbolcu maç oynadığı zaman iyi yerlere gelir. Sergen Hoca ile birlikte kendimi bulduğumu düşünüyorum. 

Kendine güveniyor musun?

Kesinlikle evet. Sahada artık kendime daha çok güveniyorum ve kendimi özgür hissediyorum. 

Kariyerinde geçirdiğin bu zorlu süreci Sergen Hoca ile nasıl atlattın?

Sergen Hoca ile saha dışında bunları konuşarak problemleri çözdük. Sergen Hoca'nın bu konuda büyük destekleri oldu ve yeniden kendimi bulmama yardım etti. 

Aytemiz'in Alanyaspor ile olan iş birliğini değerlendirir misin?

Bazı markalar vardır, takımın gücünü ve ismini yükseltir. Aytemiz de bunlardan biri. Büyük bir marka ve güç. Takım olarak bizi de olumlu etkiliyor. İnşallah uzun süre bu iş birliği devam eder. 

Aytemiz'in hizmetleri hakkında neler söylersin?

Zaman bizim için çok önemli. Aytemiz'in Araçtan Öde hizmetini kullanarak aracımdan inmeden ödeme yapabiliyorum. Bizim için çok güzel. 

Sergen Yalçın ile çalışmak nasıl bir duygu?

Sergen Hoca çok komik ve pozitif bir insan. Her gördüğümde tebessüm ediyor. Ben de onu görünce idman şevkim artıyor. Beni de takıma aldı ve ona olan borcumu ödemek istiyorum. 

Kendini 6 numarada mı yoksa 8 numarada mı rahat hissediyorsun?

Kendimi ne defansif, ne de ofansif olarak görüyorum. Box to box oynadığımda kendimi daha iyi hissediyorum. Bu devirde hem ofansif, hem de defansif oynamak gerekiyor. 

Genç yaşta Milli Takım'da oynamanın ne gibi avantajı ve dezavantajı var?

Genç yaşta Milli Takım forması giymeye başladım. Üst klasmandaki futbolcularla aynı yerde oynuyorsunuz. Kulübünüze geri dönünce daha özgüvenli oynuyorsunuz. 

Avrupa'da hangi ligde oynamayı isterdin?

İspanya.

Dövmelerinin anlamı ne?

Kolumda annemin dövmesi var. Bir keresinde onu ağlatmıştım, onun için göz damlası var. Bir tane de kanat var. Hiçbir anlamı yok. Biri hırs, biri azim... Futbola yansıtamadığım şeyleri böyle yaptırdım. Bir tane yaptırınca gerisi geldi.

Son dakika Aytemiz Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!
 

FutbolArena Transfer Arenası (16 Temmuz 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.