comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Mesut Bakkal'dan Mesut Özil'e destek geldi

24 Temmuz 2018, Salı 20:27
Mesut Bakkal'dan Mesut Özil'e destek geldi

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Almanya Milli Takımı'nı bırakma kararı alan Mesut Özil'e kararı nedeni ile destek geldi.

FutbolArenaAlanyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile çektirdiği fotoğraf nedeniyle Almanya'da ırkçı ve ayrımcı saldırıların hedefi olan Türk asıllı futbolcu Mesut Özil'e ilişkin, "Mesut Özil ile ilgili "Mesut haklı. Yenince Alman, yenilince göçmen dediler. Ben Mesut'u tebrik ederim, güzel bir duruş sergiledi." dedi. 


Mesut Bakkal'dan Mesut Özil'e destek geldi


Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri'nde kamp yapan Akdeniz temsilcisi, teknik direktör Mesut Bakkal yönetimindeki sabah antrenmanında, dayanıklılık çalışması ve taktik çalışması gerçekleştirdi. 

''HELAL OLSUN''
Bakkal, Mesut Özil'i tebrik ettiğini vurgulayarak, sözlerini şöyle tamamladı:

"Mesut haklı. Yenince Alman, yenilince göçmen dediler. Ben Mesut'u tebrik ederim, güzel bir duruş sergiledi. Futbol, dünyaya açık olan bir spor dalıdır. Irkçılıkla falan ne alakası var? Bizde de var yabancı sporcu, biz millet olarak sahip çıkıyoruz. Kimlere sahip çıktık. Mesut Özil de kendini dünyada kanıtlamış bir sporcu. Yaptığını destekliyorum, helal olsun."

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"