comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Mesut Bakkal Galatasaray maçı sonrası isyan etti

28 Ağustos 2018, Salı 01:07
Mesut Bakkal Galatasaray maçı sonrası isyan etti

Alanyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Galatasaray karşısında 6-0'lık yenilgiye dair konuştu. 

FutbolArena - Alanyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Galatasaray maçının ardından basın toplantısında 6-0'lık mağlubiyete dair son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

"YEDİĞİMİZ İLK GOLDE NET FAUL VAR"
“Öncelikle VAR'dan başlayayım. Her ne kadar 6-0 geçerli bir skor olmasa da, 1. gol net faul. Anadolu takımıyız. 40. dakikaya kadar pozisyon vermiyorsunuz. Gol kaçırıyorsunuz, sonra gol yiyince kırılıyorsunuz. 1. gol bence net faul. Bize de geliyor görüntüler ama nasıl bakılıyor bilmiyorum. Ama 49. dakikadan sonraki oyun şeklini kabul etmiyorum. Rakibin elini kolunu sallayarak gelmesini kabul etmiyorum. Yenilebilirsiniz, bunda bir şey yok. Ama ben böyle bir disiplinsizliği kabul etmiyorum. 40'a kadar söylemek istediğim bu, 40'tan sonra da kaçınılmaz bir skor. Bunu da hazmedeceğiz. 5, 4, 3 yediğimiz maçları hazmettik, bunu da hazmedeceğiz. Ama ben bu oyunu kabul etmiyorum, benim oyuncularıma yakışmadı.

"EMRE AKBABA'NIN GİTMESİ GEREKİYORDU"

Böyle maçlarda kızarsanız, sarı kart görürsünüz, kırmızı kart görürsünüz ama en azından bir tepki verirsiniz. Bobo golü atsa öne geçiyoruz. Biraz duygular karmaşık. Benim söyleyeceklerim bu kadar” dedi. Emre Akbaba ile ilgili soruyu da yanıtlayan Bakkal, “Her şey bir oyuncuyla bağdaşmaz. Emre Akbaba çok kaliteli bir oyuncu ve gitmesi gerekiyordu, gitti. Bunu da tekrar etmek istemiyoruz artık. Hayırlı uğurlu olsun” (IHA)

Son dakika Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)