comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Mesut Bakkal, Alanyaspor ile anlaştı mı?

26 Şubat 2018, Pazartesi 11:56
Mesut Bakkal, Alanyaspor ile anlaştı mı?

Trabzonspor'a sahasında 2-1 mağlup olan Aytemiz Alanyaspor'da teknik direktör Hikmet Karaman ile yollar ayrıldı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor'da alınan kötü sonuçlardan sonra teknik direktör Hikmet Karaman ile yolların ayrılmasına karar verildi. Son olarak Trabzonspor'a yenilen Alanyaspor yönetimi teknik direktör değişikliğine gidiyor.


Aytemiz Alanyaspor, Mesut Bakkal ile görüşüyor


Spor Toto Süper Lig'de alınan kötü sonuçlarla birlikte alt sıralara gerileyen ve son olarak Trabzonspor'a sahasında 2-1 mağlup olan Aytemiz Alanyaspor'da teknik direktör Hikmet Karaman ile yollar ayrıldı. Hikmet Karaman ile yollarını ayıran Aytemiz Alanyaspor yönetimi teknik direktör arayışlarına ara vermeden başladı. Aytemiz Alanyaspor'un gündeminin ilk sırasında ise Mesut Bakkal bulunuyor.

FUTBOLARENA'YA KONUŞTU
FutbolArena'nın ulaştığı teknik direktör Mesut Bakkal, Alanyaspor ile ön görüşme yaptıklarını ve gün içerisinde durumun netleşeceğini söyledi.


Hikmet Karaman'dan istifa açıklaması


Taraftarların kendisine istifa tezahüratı yapmasıyla ilgili bir soruyu da cevaplayan tecrübeli teknik adam, şöyle cevap verdi:

“Taraftar haklıdır. Mağlup takım ve teknik adam da benim. Belki oyundan, belki de skordan memnun değil. Taraftarın bu düşüncesini de eleştirecek durumda değilim. Nihayetinde maç bitmiş ama ortada iyi mücadele eden, çok net gol pozisyonuna giren ve çok basit goller yiyen ve girdiği net pozisyonları da değerlendiremeyen bir takım var. Ben bir teknik adam olarak girdiğimiz pozisyonlara baktığımda maçın hem 1-1 hem 2-1'den sonra net pozisyonlar var. Bazı takımlar 2-1'den sonra, bazı takımlar oyun disiplininden kopar, mahkum duruma düşer. Nihayetinde ligde sıralama durumunda zordayız. Taraftar bunu da değerlendiriyor söylemekte haklılar.” 

Spor Toto 1. Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Spor Toto 1. Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (26 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.