comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Hasan Ayaroğlu, Alanyaspor'a imzayı attı

15 Haziran 2018, Cuma 22:34
Hasan Ayaroğlu, Alanyaspor'a imzayı attı

Emre Akbaba'yı satmaya hazırlanan Alanyaspor, milli yıldıza alternatif olarak Es Es'in genç yıldızı Hüseyin Ayaroğlu'nu transfer etti.

FutbolArena - Bu sezon nokta transferlerle kadrosunu güçlendirmeyi amaçlayan Aytemiz Alanyaspor, sezonun ilk transferini orta sahaya yaptı. Akdeniz ekibi, daha önce prensipte anlaşma sağladığı Eskişehirspor'un genç yeteneği Hüseyin Ayaroğlu ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.


Hasan Ayaroğlu, Aytemiz Alanyaspor'da


23 yaşındaki futbolcu, kendisini turuncu yeşilli yapan sözleşmeye imza attı. İmza töreninide konuşan, kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu, genç ve başarılı futbolcunun takıma katkı sağlayacağına inandığını belirterek başarılar diledi.

Hasan Ayaroğlu ise Alanyaspor'a geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi.  Eskişehirspor'da yıldızı parlayan Hasan Ayaroğlu, tıpkı Emre Akbaba gibi on numara pozsiyonunda oynuyor ve yine Emre gibi sol ayaklı bir oyuncu. Çankırı doğumlu 23 yaşındaki yetenek, geçen sezon 1. lig'de 32 maçta 9 gol kaydetti.


Hasan Ayaroğlu nasıl bir futbolcu?


Alanyaspor'un Es Es'in genç yıldızı ile prensipte anlaştığı öğrenildi. Alanya'da bayramöncesi tekrar biraraya gelecek olan taraflar, transfere netlik kazandıracak. Eskişehirspor'da yıldızı parlayan Hasan Ayaroğlu, tıpkı Emre Akbaba gibi on numara pozsiyonunda oynuyor ve yine Emre gibi sol ayaklı bir oyuncu. Çankırı doğumlu 23 yaşındaki yetenek, geçen sezon 1. lig'de 32 maçta 9 gol kaydetti.
Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)