comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

GS Transfer: Alanyaspor'dan flaş Galatasaray ve Emre Akbaba açıklaması

17 Haziran 2018, Pazar 15:38
GS Transfer: Alanyaspor'dan flaş Galatasaray ve Emre Akbaba açıklaması

Alanyaspor kulübü resmi internet sitesinden Emre Akbaba'nın Galatasaray'a transferiyle ilgili çıkan iddialar hakkında açıklama yaptı. 

FutbolArena - Alanyaspor kulübü Emre Akbaba'nın kulübe rest çekerek Galatasaray'a gitmek istediği yönündeki haberler hakkında bir açıklama yaptı. Transfer döneminin en fazla konuşulan futbolcularından biri olan Emre Akbaba'nın adı bu dönemde Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe ile anılmaya devam ediyor. 


Emre Akbaba'nın Galatasaray'a transferinde son dakika haberleri


Öte yandan 17 Haziran 2018 Pazar günü Fotomaç gazetesinde yayınlanan haberde Emre Akbaba'nın kulübüne rest çekerek "Beni Galatasaray'a gönderin" dediği iddia edilmişti. Alanyaspor kulübü resmi internet sitesinden bu iddialar hakkında bir açıklama yayınladı. 

RESMİ AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE:
Futbolcumuz Emre Akbaba hakkında başta Fotomaç olmak üzere çeşitli medya organlarında çıkan 'Emre Akbaba Alanyaspor'a rest çekti. Beni Galatasaray'a satın' şeklindeki haberler asılsızdır. 
Futbolcumuz bugüne kadar kulübümüzle herhangi bir sorun yaşamamıştır ve ayrıca bu yönde bir açıklaması da olmamıştır. Bahse konu haberde yer alan ifadelerin tamamen asılsız olduğunu bir kez daha vurgulayarak bu tür uydurma ve yalan haberlere itibar edilmemesini kamuoyunun dikkatine sunarız.

Aytemiz Alanyaspor Kulübü

Son dakika Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)