comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Flamengo avukatı Vagner Love için Alanyaspor'u ikna turunda

15 Ocak 2018, Pazartesi 22:22
Flamengo avukatı Vagner Love için Alanyaspor'u ikna turunda

Flamengo'nun transfer etmek istediği Vagner Love için Brezilya kulübünün görevlendirdiği avukat Diogo Souza, Alanyaspor'u ikna etmeye çalışıyor. 

FutbolArena Dış Haberler - Alanyaspor'un yıldız futbolcusu Vagner Love'un transferi için Flamengo kulübü görüşmelerini sürdürüyor. Brezilya basınına yansıyan ilk haberlere göre, Flamengo'nun bu transfer için görevlendirdiği kulüp avukatı Diogo Souza'nın Alanyaspor'u ikna edemediği yazılırken, yeni bir gelişmede ise görüşmelerin devam ettiği kaydedildi. 
 

Alanyaspor'da Vagner Love ayrılıyor mu?


Aytemiz Alanyaspor'da sergilediği başarılı performansın ardından transferin gözde ismi olan Vagner Love'un, Flamengo'ya gitmesi konusunda görüşmeler devam ediyor. Flamengo'nun görüşmeler için görevlendirdiği kulüp avukatı Diogo Souza, Türkiye'ye gelerek Alanyaspor'u ikna etmeye çalışıyor. Globo Esporte'nin haberine göre, Diogo Souza Alanyaspor ile sözleşmesi devam eden Vagner Love'un kiralanması için yönetimi ikna etmeye çalışırken, şu an itibariyle Brezilyalı yıldızın bonservisiyle satın alınmasının zor olduğu ve ilk aşamada kiralama formülü üzerinde durduğu kaydedildi. 

 
 

Dia de trabalho!

Diogo Souza Advogados (@diogosouzaadvogados)'in paylaştığı bir gönderi ()


"GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR"

Flamengo kulübünün avukatı Diogo Souza ile Alanyaspor yönetimiyle yapılan görüşmelerin devam ettiği öğrenillirken, şu ana kadar somut bir netice alınmamasına rağmen Brezilya kulübünün Vagner Love için ısrarcı olduğu ifade edildi. 
 

Vagner Love'dan transfer açıklaması


Öte yandan Alanyaspor'dan ayrılması gündemde olan Vagner Love geçtiğimiz günlerde havaalanında Brezilya basınına transferiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Flamengo'nun ilgisi var evet. Sözleşmem olduğu için kararı kulübüm verecek. Tanrı bakalım bizim için ne hazırlamış, hep birlikte göreceğiz. Açıkçası ben iyimserim."

Flamengo'nun kendisi için ayrı bir yeri olduğunu da belirten Brezilyalı futbolcu kalbinin bu nedenle hızlı çarptığını söyledi. 

Aytemiz Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)