comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Erol Bulut'tan Fenerbahçe'ye Papiss Cisse mesajı

07 Ocak 2020, Salı 01:28
Erol Bulut'tan Fenerbahçe'ye Papiss Cisse mesajı

Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut devre arası kampında FutbolArena'ya transfer açıklamalarında bulundu.

FutbolArena - Aytemiz Alanyaspor, Süper Lig'in ilk yarısında yakaladığı çıkışı sürdürmek için devre arası kampında hazırlıklarını sürdüryor. FutbolArena, Aytemiz Alanyaspor kampını yakından takip ediyor. Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut devre arası kampında FutbolArena'ya transfer açıklamalarında bulundu.
 

Papiss Cisse Fenerbahçe'ye transfer olacak mı?


Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut, Ünal Karaman'ın ayrılık sürecinde Trabzonspor ile görüştüğü iddialarını yalanladı. Erol Bulut, "Trabzonspor ile görüşmedim. Öyle bir teklif de olmadı." ifadelerini kullandı.

"GALATASARAY'A MAÇI MUSLERA KAZANDIRDI"
Aytemiz Alanyaspor'un 1-0 kaybettiği Galatasaray maçı hakkında konuşan Erol Bulut, "Galatasaray maçına iyi başlamıştık, talihsiz bir penaltı oldu. Tek kale oynamıştık. Maçı Muslera kazandırdı. Maç sonu oyuncularımı tebrik ettim." dedi.

"CİSSE VE WELİNTON TAKIMDA KALACAK"

Fenerbahçe'nin Cisse'yi transfer etmek istediği yönündeki haberlere cevap veren Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut: "Cisse'nin Fenerbahçe'ye gideceği iddiası benim bilgim olmayan konular. Cisse ve Welinton takımda kalacak."  diye konuştu.

"EMRE BELÖZOĞLU İDMANDA BİLE MAÇ KAYBETMEK İSTEMEZDİ"

Eski oyuncusu Emre Belözoğlu hakkında konuşan Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut, "Emre Belözoğlu'nda istek ve arzu var. Karakteri çok düzgün, müthiş bir iletişimi olan futbolcu. Bıraksan 45'e kadar oynar. İdmanlarda bile maç kaybetmek istemezdi." dedi.

Yabancı kuralı konusuna değinen Erol Bulut, nitelik vurgusu yaparak "Yabancı futbolcu, yerli futbolcumdan daha iyi performans göstermiyorsa niye alayım? Bunun için o kadar para veriyoruz. Türkiye'ye gelen futbolcular ligimizin kalitesini düşük görüyor" ifadelerini kullandı.

"ABDULLAH AVCI PAS ÜZERİNE ÇALIŞMALAR YAPTI"

Abdullah Avcı ile farklarını anlatan Erol Bulut, "Başakşehir'de defansı göz önünde bulundurarak ilk oradan giriş yaptık. Defans oturduktan sonra hücuma doğru çalışılması gerekiyor. İlk iki sene dördüncü olduk, üçüncü sene ikinci olduk, Şampiyonlar Ligi ön elemesine gittik. Ben ayrıldıktan sonra pas üzerine çalışmalar yaptı. Daha çok pas yaparak hedefe gitmeye çalışıyor. Benim düşüncem o doğrultuda değil. Daha çok topu kapıp kaleye gitmek üzerine." dedi.

"ARDA TURAN EN TEPEYİ DE, DİBİ DE GÖRDÜ"

Arda Turan ve Başakşehir'in son durumunu değerlendiren Bulut, "Arda Turan, Türk futbolunun en değerli futbolcularından biri. Büyük başarılar elde etti. Hataları da oldu. Kendisi de çok iyi biliyor. En tepeyi de en dibi de gördü. Arda Turan'ın iyi performans göstermesi kendisine bağlı. Başakşehir geçen senelere göre daha iyi. Her bölgede ikişer futbolcu var. Yedek futbolcular da üst sıralara oynar. Şampiyonluk adaylarından biri." yorumunu yaptı.

Son dakika Aytemiz Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)