comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Erol Bulut, Galatasaray maç sonu FutbolArena'ya konuştu

12 Şubat 2020, Çarşamba 23:19
Erol Bulut, Galatasaray maç sonu FutbolArena'ya konuştu

Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray'ı eleyerek yarı finale yükselen Aytemiz Alanyaspor'da teknik direktör Erol Bulut maçın ardından FutbolArena'ya açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, Galatasaray'ı eleyerek Türkiye Kupası'nda yarı finale yükseldikleri maçın ardından FutbolArena'ya açıklamalarda bulundu. 

EROL BULUT'UN FUTBOLARENA'YA TUR AÇIKLAMASI
"Yarı finale yükselmek güzdel bir duygu. Aytemiz Alanyaspor için bir ilki gerçekleştirdik. Bugün maça iyi başlamadık. Galatasaray bizden daha iyi oynadı. Pozisyonları da vardı. Biz de 2-1 hatta 3-2'yi yakalayabilirdik. Bunları gerçekleştiremedik. Bizim açımızdan biraz stresli bir maç oldu. Bunu zaten biliyorduk. Turdan dolayı futbolcularımı tebrik ediyorum. 2 kulvarda iyi bir şekilde ilerliyoruz. Umarım bunun sonununu da getirebiliriz."
 

Erol Bulut, Galatasaray - Alanyaspor maç sonu A Spor açıklamaları:


"Çok mutluyuz. Zor maç oldu bizim için. 90 dakikaya baktığımızda istediğimiz oyunu sergileyemedik. İyi bir Galatasaray'a karşı oynadık. 1-1'den sonra 2-1'i yakalayabilirdik. 3-1'ken de pozisyonumuz var. Muslera müthiş bir top çıkardı. İyi futbol oynamamıza rağmen turu geçtiğimiz için mutluyuz. Mücadelelerinden dolayı futbolcuları tebrik ediyorum. Hafta sonu ligde Gençlerbirliği ile önemli bir maç oynayacağız."

"ÖNEMLİ OLAN 34. HAFTADA İYİ YERDE OLMAK"

"Bir teknik direktörün hedefi her zaman en üstte olmaktır. Yardımcılıktan sonra teknik direktörlüğe başladığımda hedefimi çok iyi biliyorum. Sezon başından bu yana hep adım adım gittik. Önemli olan 34. haftada en iyi yerde olmak. Bunun için çalışıyoruz ve çalışmalarımıza devam edeceğiz."

"MENTAL YORGUNLUK OLABİLİR. SONUÇTA GALATASARAY'A KARŞI OYNUYORSUNUZ"

Erol Bulut, Galatasaray karşısında rövanşta iyi futbol oynayamamalarının gerekçesi olarak, "Fiziksel yorgunluk değil, de mental yorgunluk olabilir. Sonuçta iyi bir Galatasaray'a karşı deplasmanda oynuyorsunuz. Taraftar desteği var. İlk maçtaki 2-0'lık skorun rahatlığı olabilir." yanıtını verdi. 

Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"