comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Erol Bulut: 'Ali Koç'un sözlerinde herkesin aklına ben geldim'

16 Mayıs 2020, Cumartesi 23:31
Erol Bulut: 'Ali Koç'un sözlerinde herkesin aklına ben geldim'

Aytemiz Alanyaspor Teknik Dİrektörü Erol Bulut, ligler hakkında konuştu. 

FutbolArena - Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, liglerin geleceği, transfer ve gündemle alakalı açıklamalarda bulundu. 

Haldun Domaç'ın Youtube kanalına konuk olan Erol Bulut şu ifadeleri kullandı:
"12 HAZİRAN TARİHİNİN DOĞRU OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM"

Sağlık en önemli faktör. Sağlık olmadığı sürece, sorunlu hale gelebilecek durumda oynanmaması gerekiyor. Ancak Bundesliga başladı. Almanya'da ölüm sayısı bizden daha fazla. Tedbirlerini en iyi şekilde alıyorlar. Bence TFF'nin 12 Haziran tarihinin doğru olduğunu düşünüyorum. Sonuçta Sağlık Bakanlığı ile istişare ediyorlardır. Her şeyi gözden geçirerek bu kararı düşündüklerini düşünüyorum. 12 Haziran tarihi bence doğru. Liglerin bitmesi gerekiyor. Bu şekilde tescil edilmesini kimse istemez, ben de istemem. Lider de olsam aynı şeyleri söylerdim. Futbol oynanayarak şampiyonluk, başarılar neticelenmesi gerekiyor. Vaka ve ölüm sayıları düşüşte. İnşallah böyle devam eder. 

NSAKALA'NIN BEŞİKTAŞ TRANSFERİ HAKKINDA

"10 futbolcumuzun sözleşmesi bitiyor. Teklif gelmesi doğal. Gayet normal. Bizimle konuşacak. Hangi tarafı daha iyi görüyorsa, performansını hangi tarafta daha iyi gösterecekse futbolcu kararını kendisi verecek. Hiç futbolcuyu zorla tutamazsınız. Ben NSakala ile konuştuğumda daha henüz kesinleşen bir şey olmadığını söyledi. 

"ALİ KOÇ'UN SÖZLERİNDE AKILLARA BEN GELDİM"

Sayın Başkan Ali Koç teknik direktör konusunda açıklamaları yaparken herkesin aklına Erol Bulut geldi. Herkes beni bağdaştırdı ama başka hocalarımızda da bu özellikler var. Tabi bu özelliklerin bende olduğunu düşünüyorum. Ancak direkt benim demem doğru olmaz. Aytemiz Alanyaspor'da sezon sonuna kadar sözleşmem devam ediyor. Kimseye saygısızlık yapmak istemiyorum. Disiplin benim için önceliklidir. Futbolcularıma da bunu aktarıyorum. Saygı ve disiplin olmadığı yerde başarı da zor olur. Takımımda bunu sağlamaya çalışıyorum. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"