comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Çağdaş Atan suskunluğunu bozdu! "Algılar yapıldı"

22 Nisan 2021, Perşembe 19:03
Çağdaş Atan suskunluğunu bozdu!

Alanyaspor Teknik Direktörü Çağdaş Atan, Gaziantep FK maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Alanyaspor Teknik Direktörü Çağdaş Atan, Gaziantep FK maçının ardından beIN Sports'a röportaja vererek suskunluğunu bozdu. 

Uzun zamandır röportaj ve basın toplantılarına çıkmayarak kendini biraz geriye çektiğini söyleyen Çağdaş Atan, "Ancak konuşmadığımız zaman da algılar üretildi." dedi. 
"KONUŞMADIĞIMIZ ZAMAN ALGILAR ÜRETİLDİ"

Kapanan savunmaları diye açamıyoruz diye bir algı vardı. Şu anda geriye düştükten sonra en çok puan toplayan takımız. Bize yakın puanlardaki takımların hepsi mutlu, bizde sorun var sadece diye konuşuluyordu. Bunu anlamıyordum. Belki fazla ön plana çıktık, belki belkentileri fazla yükselttik. Fnerbahçe maçından sonra röportajlara basın toplantılarına çıkmıyordum. Biraz geri çekmiştik kendimizi. Ancak konuşmadığımız zaman algılar üretildi. O yüzden biraz konuşmaya karar verdim. 

"BAKASETAS GİTTİ DİYE AĞLAMADIK!"

Ligin ilk yarısını iyi bir konumda bitirdik. Her takım kadrosunu güçlendirdi. Antalyaspor transfer yapamadı sadece. Biz üstüne Bakasetas'ı kaybettik ama ağlamadık. Berkan, Umut, Efkan, Ahmet gibi oyuncularla dinamizm katarak kalite kaybını bu şekilde telafi ederek yolumuza devam ettik. Biz böyle genç oyuncuları kazanmak istiyoruz. Hem ileride kulübümüze gelir kazandırmak, hem de yarışmacı takım. Hepsini bir arada yapmak istiyoruz. Daha fazla destek, daha az baskı. Oyuncu üzerinden eleştiriler oluyor. Oyunu hiçbir zaman oyuncu üzerinden okumadım. Okusaydım Bakasetas gittiğinde veryansın ederdim. 

Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"