comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Az para çok iş! Alanya, Gaziantep FK, Fatih Karagümrük

27 Aralık 2020, Pazar 22:41
Az para çok iş! Alanya, Gaziantep FK, Fatih Karagümrük

Süper Lig'e renk katan, bu sezonun çıkış yapan takımları Aytemiz Alanyaspor, Gaziantep FK ve Fatih Karagümrük'ün takım maliyetleri belli oldu. 

FutbolArena Detay - Süper Lig'de bu sezon başarılı grafik çizen takımlar Aytemiz Alanyaspor, Gaziantep FK, Fatih Karagümrük'ün mütevazi bütçeleriyle başarılı işler çıkarıyor. 

Süper Lig'de 13 maçtır yenilmeyen ve bu alanda en uzun süre yenilmeyen takım olan Gaziantep FK, ligde 15. hafta sonunda 27 puanla 3. sırada yer alıyor. 
"TAKIM BÜTÇESİNİ BAŞKAN AÇIKLADI"

Gaziantep FK Başkanı Mehmet Büyükekşi, A Spor'a yaptığı açıklamada futbolculara ödenen toplam paranın 10 milyon euro olduğunu ve oyuncuların şu anda hiçbir şekilde alacağının olmadığını belirtti. 

FATİH KARAGÜMRÜK'ÜN MALİYETİ: 6.5 MİLYON EURO

Süper Lig'e bu sezon yükselen ve transfer döneminde önemli yıldızları kadrosuna katan Fatih Karagümrük'ün başarılı Başkanı Süleyman Hurma ise A Spor'da, takımın toplam maliyetinin 6.5 milyon euro olduğunu belirtti. Fatih Karagümrük 14 maç sonunda 21 puan topladı. 

ALANYASPOR'UN MALİYETİ 13 MİLYON EURO'DAN 11 MİLYON EURO'YA DÜŞTÜ

Süper Lig'de son haftalarda düşüş yaşamasına rağmen 15. hafta itibariyle 27 puanla 2. sırada yer alan Aytemiz Alanyaspor, başkan Hasan Çavuşoğlu yönetiminde istikrarını sürdürüyor. Çağdaş Atan'ı teknik direktörlüğe getiren Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, geçen sezonki 13 milyon euro olan takım maliyetini bu sezon 11 milyon euro'ya düşürdü. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"