comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Aytemiz Alanyasporlu Ceyhun Gülselam FutbolArena'ya konuştu: "İnanıyorum!"

11 Nisan 2019, Perşembe 22:12
Aytemiz Alanyasporlu Ceyhun Gülselam FutbolArena'ya konuştu:

Aytemiz Alanyaspor'un 31 yaşındaki tecrübeli futbolcusu Ceyhun Gülselam, kariyeri ve eski takımı Trabzonspor hakkında FutbolArena'ya samimi açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Özel - Aytemiz Alanyaspor'un tecrübeli futbolcusu Ceyhun Gülselam, FutbolArena'nın sorularını yanıtladı. 31 yaşındaki futbolcu Alanyaspor'daki geleceği, hocası Sergen Yalçın ve eski takımı Trabzonspor'a dair yönelttiğimiz sorulara içtenlikle yanıt verdi. 

Sergen hoca ile çalışmak nasıl?
"Sergen hoca ile çalışmak bizim için büyük bir şans. Futbolcu olarak kendisini herkese, Türk futboluna kanıtlamış bir isim. Hoca olarak da aynı başarıları göstereceğine inanıyorum. Çok akıllı ve zeki bir teknik adam."Aytemiz Alanyaspor'da hedeflerin neler? Takımda kalacak mısın?

"Alanyaspor'da Sergen hoca ile takım halinde bir çıkış yakaladık. Şu anda 5. sıradaki Yeni Malatyaspor ile puanımız aynı. Bu hafta Yeni Malatyaspor ile deplasmanda oynayacağız. Buradan 3 puan alarak ligi Alanyaspor olarak ilk 5'te bitirmek istiyoruz. Alanya güzel bir yer. Ben ve ailem burayı seviyoruz. 1 yıl daha sözleşmem var. İnşallah benim ve takımım için her şey daha iyi olur ilerleyen zamanda."

Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür hakkında ne düşünüyorsun?

Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür Trabzonspor'da Fatih Tekke ile Gökdeniz'den sonra altyapıdan çıkan iki yetenekli kardeşimiz. İkisi de çok yetenekli. Şu ana kadar çok başarıı performans gösterdiler. İnşallah gerek Trabzonspor'a, gerek milli takıma büyük katkıları olacağına inandığım iki genç kardeşimiz. İnşallah ileride ülkemizi, yurtdışına transfer olarak güzel temsil ederler. İkisine de başarılar dilerim. 

Trabzonspor hakkındaki düşüncelerin?

Trabzonspor, Türkiye'nin 4 büyük kulübünden biridir. Gerek camia olarak, gerek taraftar bazında. Her zaman ben de formasını gururla giydiğim bir camia. Onların da her zaman başarılı olmasını isterim. Özellikle son yıllarda altyapıya yönelmeleri, altyapıdan birçok genç yıldız adayını yukarı çıkarmaları hem Türk futbolu, hem Trabzonspor için mutluluk verici bir olay. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)