comScore
bilyoner

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Aytemiz Alanyaspor Steven Caulker transferi için onay bekliyor

05 Ocak 2019, Cumartesi 18:25
Aytemiz Alanyaspor Steven Caulker transferi için onay bekliyor

Kariyerinde Liverpool ve Tottenham gibi takımlar bulunan Steven Caulker, Aytemiz Alanyaspor tarafından denemeye alındı. Transfer için Sergen Yalçın'dan gelecek onay kararı bekleniyor.

FutbolArena - Aytemiz Alanyaspor ara transferde sürpriz bir adım atarak, İngiliz stoper Steven Caulker'i Türkiye'ye getirdi. Antalya kampında denemeye alınan 27 yaşındaki defans oyuncusu, teknik direktör Sergen Yalçın'ın kendisini onaylamasını bekliyor.
 

Steven Caulker Aytemiz Alanyaspor'a transfer olacak mı?


Aytemiz Alanyaspor transferde Steven Caulker gelişmesi ile taraftarlarını şaşırttı. Kariyerinde Liverpool ve Tottenham gibi takımlar bulunan Steven Caulker, Antalya kampında Aytemiz Alanyaspor'un idmanlarına katılmaya başladı. Denemeye alınan İngiliz stoper, eğer teknik direktör Sergen Yalçın'dan onay alabilirse bedelsiz olarak Aytemiz Alanyaspor'a transfer olacak.
 

Steven Caulker kimdir? Steven Caulker kaç yaşında? Steven Caulker kariyeri


27 yaşındaki Londra doğumlu Steven Caulker, futbol kariyerine Tottenham altyapısında başladı. Bristol City, Swansea City, Cardiff, QPR, Southampton ve Liverpool gibi kulüplerde top koşturan Steven Caulker, 2017 yılında QPR tarafından serbest bırakıldı. Son olarak İskoçya'nın Dundee FC kulübüne transfer olan Steven Caulker, 31 Ağustos 2018 tarihinden bu yana kulüpsüz kaldı. Dundee FC ile 5 maça çıkan İngiliz stoper, toplamda 382 dakika sahada kaldı.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!