comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Aytemiz Alanyaspor, Sergen Yalçın ile anlaşma sağlayamadı

05 Haziran 2019, Çarşamba 12:56
Aytemiz Alanyaspor, Sergen Yalçın ile anlaşma sağlayamadı

Aytemiz Alanyaspor yönetimi, teknik direktör Sergen Yalçın ile yapılan görüşmelerden olumlu sonuç alınamadığını açıkladı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor, sezonu tamamladığı teknik direktör Sergen Yalçın ile sözleşme uzatma konusunda yapılan görüşmelerden sonuç alamadı.


Aytemiz Alanyaspor Haberleri: Sergen Yalçın ile sözleşme uzatılacak mı?


Spor Toto Süper Lig'de sezonu 44 puan ile 9. sırada tamamlayan Aytemiz Alanyaspor, sözleşmesi sona eren teknik direktör Sergen Yalçın ile sözleşme uzatma konusunda görüşmelerini sürdürüyordu.

BEŞİKTAŞ İLE ANILMIŞTI
Aytemiz Alanyaspor yönetimi resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile Sergen Yalçın ile yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlanmadığını belirtti. Sergen Yalçın'ın adı bir dönem de Beşiktaş ile anılmış ancak Siyah-beyazlı ekip Abdullah Avcı ile sözleşme imzalamıştı.
 

Alanyaspor, Erol Bulut ile anlaştı mı?


Sergen Yalçın'la yolların ayrıldığını açıklayan Alanyaspor'da Erol Bulut dönemi başlıyor. Geçtiğimiz sezon Yeni Malatyaspor'un başında başarılı işlere imza atan ancak ikinci yarıda takım düşüşe geçtiği için 29. haftada istifa eden Erol Bulut, yeni sezon öncesinde Alanyasporla görüştü ve önümüzdeki günlerde imzayı atacak.

Yaşanan süreç öncesinde İHA'ya konuşan Bulut, şu anda Antalya'da ailesiyle birlikte bayram tatilinde olduğunu belirterek, "Alanyaspor yönetimiyle bir görüşme yaptık ve prensipte anlaşmaya vardık. Sadece ufak tefek detaylar kaldı. Bunlar takım içi detaylar. Yönetimle bu konuları görüşüyoruz. Tahminimce 1-2 gün içinde bu durumu netleştiririz ve resmi açıklamayı da yaparız" ifadelerini kullandı.

SERGEN YALÇIN NELER DEMİŞTİ?

Sergen Yalçın sezon sonunda yaptığı açıklamada, "Aytemiz Alanyaspor yönetimiyle ilk görüşmemiz olumlu geçmedi. Şartlar bize uyarsa tabi ki devam etmek isteriz. Bir görüşme daha yapacağız. Hedefi olan takım olursa, biz her zaman varız.'' demişti.

Teknik direktör Sergen Yalçın yönetimindeki Aytemiz Alanyaspor, Spor Toto Süper Lig'i 43 puan ile 9. sırada tamamladı.

Son dakika Yeni Malatyaspor Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"