comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Aytemiz Alanyaspor futbolcuları: 'Konyaspor maçına çıkmak istiyoruz!'

01 Mayıs 2019, Çarşamba 18:05
Aytemiz Alanyaspor futbolcuları: 'Konyaspor maçına çıkmak istiyoruz!'

Aytemiz Alanyaspor futbolcuları, bu hafta Süper Lig'de oynayacakları Konyaspor maçına çıkmak istedikleri yönünde yönetime baskı yaparken, bu konuda resmi açıklama da geldi. 

FutbolArena - Josef Sural'ın trafik kazası sonucunda hayatını kaybetmesinin ardından Spor Toto Süper Lig'de bu hafta oynanacak olan Aytemiz Alanyaspor - Konyaspor maçının ertelenmesi gündemdeyken, öte yandan Aytemiz Alanyaspor'dan bu konuyla ilgili resmi bir açıklama geldi. 


Aytemiz Alanyaspor - Konyaspor maçı ertelenecek mi?


Aytemiz Alanyaspor resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Futbolcularımızın düşüncesi, Josef Sural'ın da sahada olmamızı isteyeceği yönünde." ifadelerine yer verildi. Öte yandan Atiker Konyaspor'a teşekkür eden Alanyaspor kulübü, "Teşekkürler Anadolu Kartalı. Kazanın ilk yaşandığı andan itibaren desteğinizi esirgemediniz. Futbolcularımızın düşüncesi, Josef SUral'ın da sahada olmamızı isteyeceği yönündedir. 6 Mayıs Pazartesi kışlık başkente bekliyoruz." şeklinde açıklama yapıldı. 


KULÜPTEN BAŞVURU YAPILMADI
Öte yandan Aytemiz Alanyaspor futbolcuları bu maçta hayatını kaybeden takım arkadaşları Josef Sural için oynamak istediklerini ve onun da böyle isteyeceğini düşünerek bu kararı aldıklarını dile getirdi. Alanyaspor kulübü ise TFF'ye henüz erteleme konusunda bir başvuruda bulunmadı. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)