comScore
bilyoner

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'un yeni transferi Djalma Campos: "Çok etkilendim"

04 Temmuz 2018, Çarşamba 17:52
Alanyaspor'un yeni transferi Djalma Campos:

Alanyaspor'un Paok'tan transferi Djalma Campos, kulübün medya departmanına verdiği röportajda Alanya'dan çok etkilendiğini söyledi. Campos'un röportajı Alanyaspor'un resmi internet sitesinde yayınlandı.
 

FutbolArena - Alanyaspor'un yeni transferi Djalma Campos, kulübün resmi internet sitesine bir röportaj verdi. Teknik Direktör Mesut Bakkal'ın ısrarla isteiği oyuncu Djalma Campos, öncelikli hedeflerinin ligde güvenli bir yerde bulunmak ve ardından yeni hedefler belirlemek olduğunu söyledi. Türkiye'nin kendisi için özel bir ülke olduğunu belirten Campos, "Türkiye'yi çok seviyorum.  Burada Avrupa'dan farklı ancak benim sevdiğim ve beğendiğim bir kültür var. O yüzden Türkiye'de oynamaktan zevk alıyorum" dedi. 


Alanyaspor'un yeni transferi Djalma Campos röportajı


Türk futbolunun seviyesinin her geçen gün yükseldiğini dile getiren Campos, "Bunu da Türkiye'de yer alan futbolcuların isimlerinden anlayabiliyoruz. Güzel bir lig ve burada oynamaktan zevk alıyorum. Öncelikle ligde güvenli bir yerde olmak istiyoruz. Daha sonra yeni hedefler belirleyeceğiz. Henüz stadımızı görmedim ancak taraftarlarımızın içerideki ilk maçta bize inanılmaz destek vereceğinden eminim" diye konuştu. 

Alanya'yı ilk gördüğünde çok etkilendiğini kaydeden Campos, "Güzel bir şehir. İnsanlar çok cana yakın. Bu da beni çok etkiledi. Kulüp de şehrin kalitesiyle doğru orantılı. Futbol adına tüm imkanlar mevcut" dedi. 
Erzurum'da çok iyi çalıştıklarını vurgulayan Campos şunları söyledi: "Türkiye'nin bu bölgesinde bu kadar gelişmiş tesislerin olabileceğini beklemiyordum. Açıkçası bu beni olumlu anlamda şaşırttı. Çok güzel imkanlar var. Teknik Direktörümüz Mesut Bakkal ise kişilik olarak çok doğru ve net bir insan. Bu da sevdiğim bir özellik. Onunla geçmişte çok güzel işler başardık. İyi sezonlar geçirdik. Zaten hocalığını da tartışmaya gerek yok." 

Son dakika Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!