comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'un yeni tesis projesi hazırlanıyor

27 Aralık 2017, Çarşamba 12:23
Alanyaspor'un yeni tesis projesi hazırlanıyor

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, "Aytemiz Alanyaspor'a yapacağımız yeni tesisin projesi hazırlanıyor. Yaz başında temel atacağız" dedi.

FutbolArena - Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu, 2'nci Başkan Kamil Köseoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Alanya'nın Mahmutlar Mahallesi'ne yapılması planlanan yeni kulüp tesisi projesinin son durumu konuşuldu.


Aytemiz Alanyaspor'un yeni tesisi nasıl olacak?


Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, yapımı planlanan tesis projesinin 3 ay içerisinde tamamlanacağını ve ihaleye çıkarılacağını söyledi. 2018 yaz mevsimi başında ise tesisin temelinin atılacağını belirten Başkan Türel, “Alanyaspor Tesisleri, Avrupa'nın en iyi tesislerinden biri olacak. Her zaman kalıcı tesislere ve kalıcı gelirlere önem veriyoruz. Kulüplerin gerçek ihtiyacının da bu olduğunu düşünüyorum" dedi.
Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise, "Sayın Türel'i ziyaret ederek kulüp olarak taleplerimizi ilettik. Tesis konusundaki iş takvimi de ortaya çıkmış oldu. Camiamız için bu tesisin önemi büyük. Ayrıca sabit gelir kaynaklarıyla ilgili de görüş alışverişinde bulunduk. Bu konudaki çalışmalarımız önümüzdeki süreçte de devam edecek. Bize gösterdikleri ilgiye teşekkür ederiz" diye konuştu.
Kulüp Başkanı Çavuşoğlu ziyaret sonunda, Büyükşehir Belediye Başkanı Türel'e Vagner Love'un imzalı formasını hediye etti.

Alanyaspor ile ilgili son dakika gelişmelerine Alanyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.