comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'un mağazasını Mevlüt Çavuşoğlu açtı

06 Nisan 2018, Cuma 16:47
Alanyaspor'un mağazasını Mevlüt Çavuşoğlu açtı

Alanyaspor'un, Alanya Kaymakamlığı arkasında bulunan 'Alanyaspor Store' mağazasının açılışı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun katılımıyla yapıldı. 

FutbolArena - Alanyaspor'un lisanslı ürününlerinin satılacağı Alanyaspor Store açıldı.
 

Alanyaspor Store'nin açılışı


Açılışa Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, Belediye Başkan Vekili Abdullah Öztürk, Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, Alanya 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı ve Adalet Komisyonu Başkanı Aydın Çolak, Emniyet Müdürü Haşim Çakmaklı, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Serkan Akbaba, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erdal Tamrak, kamu kurumu temsilcileri, teknik direktör Mesut  Bakkal, turuncu-yeşilli futbolcular ve çok sayıda taraftar katıldı.

Mağazanın açılış kurdelasını Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu kesti ve daha sonra futbolcularla tek tek selamlaştı. Ardından lisanslı ürünlerden satın alan bakan Çavuşoğlu, futbolcularla toplu halde fotoğraf çektirdi. alanyasporlu futbolcular ise açılış töreninin ardından taraftarların ürünlerini imzaladı. 
Son dakika Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)