comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'un hazırlık maçları ne zaman?

13 Temmuz 2017, Perşembe 19:12
Alanyaspor'un hazırlık maçları ne zaman?

Alanyaspor'un hazırlık maçı programı belirlendi. Alanyaspor 20-31 Temmuz tarihleri arasında Avusturya'da 4 hazırlık maçı yapacak.

FutbolArena - Alanyaspor'un, Erzurum ve Avusturya kamplarındaki hazırlık maçı programı belli oldu. Alanyaspor yeni sezon öncesi Altınordu, Al Ahli Jeddah, Asteras Tripolis, Eintracht Frankfurt ve Al Hilal Riyadh ile karşılaşacak.
 

Alanyaspor'un hazırlık maçı rakipleri


İlk etap kamp çalışmalarını Erzurum'da sürdüren turuncu yeşilliler burada tek hazırlık maçı yapacak. Alanyaspor 20-31 Temmuz tarihleri arasında Avusturya'da yapacağı 2'nci etap kampında ise 4 hazırlık maçına çıkacak. Turuncu yeşilli takımın hazırlık maçı programı şöyle:

15 Temmuz Cumartesi 
Alanyaspor - Altınordu
23 Temmuz Pazar 
Alanyaspor - Al Ahli Jeddah (Suudi Arabistan)

25 Temmuz Salı             
Alanyaspor - Asteras Tripolis  (Yunanistan)

27 Temmuz Perşembe
 Alanyaspor-Eintracht Frankfurt  (Almanya)

30 Temmuz Pazar
Alanyaspor-Al Hilal Riyadh (Suudi Arabistan)
 

Alanyaspor'un Erzurum kampında son durum


Yeni sezon hazırlıklarını Erzurum'un Palandöken İlçesi'ndeki kamp merkezinde sürdüren Alanyaspor dün tek idman yaptı. Sabah yapılan antrenman koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Turuncu yeşilliler daha sonra 3 gruba ayrılarak dar alanda turnuva yaptı. Antrenman öncesi yapılan 'hoşgeldin seremonisi' ise oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Dar alandaki turnuva maçında ise futbolcuların oldukça hırslı olduğu gözlendi. Alanyaspor'un Erzurum kampı hazırlıkları bugün yapılacak çift idmanla devam edecek. 
 

Alanyaspor kongresi ne zaman?


Alanyaspor yönetimi 27 Temmuz Perşembe günü olağanüstü genel kurula gidiyor. Turuncu yeşilli yönetimin aldığı genel kurul kararı kulübün resmi internet sitesinden yayınlandı. Buna göre 27 Temmuz Perşembe günü saat 17.00'de Alanya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ALTSO) yapılması planlanan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı, çoğunluk sağlanamadığı takdirde 3 Ağustos Perşembe günü aynı yer ve saatte yapılacak. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)