comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'dan, Mevlüt Çavuşoğlu Spor Lisesi'ne ziyaret

07 Aralık 2017, Perşembe 18:16
Alanyaspor'dan, Mevlüt Çavuşoğlu Spor Lisesi'ne ziyaret

Alanyaspor'da futbolcular ve yönetim, Mevlüt Çavuşoğlu Spor Lisesi'nin açılışına katıldı.

FutbolArenaAlanyaspor'da futbolcular Emre Akbaba, Haydar Yılmaz, Chisamba Lungu ve Mamadou Fofana, 'Alanyaspor'um Okulumda Projesi' kapsamında Mevlüt Çavuşoğlu Spor Lisesi öğrencileriyle biraraya geldi. 

BAŞKAN VE MİLLİ EĞİTİM BAKANI DA ZİYARETE KATILDI
Aytemiz Alanyaspor Kulübü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün birlikte yürüttüğü 'Alanyaspor'um Okulumda Projesi'nin son durağı Mevlüt Çavuşoğlu Spor Lisesi oldu. Turuncu yeşilli futbolcular Emre Akbaba, Haydar Yılmaz, Chisamba Lungu ve Mamadou Fofana'nın öğrencilerle bir araya geldiği etkinliğe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı. 

Şehitlerimiz ve ebediyete intikal eden sporcularımız için yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan program, okul müdürü Taner Yıldırım'ın konuşasıyla devam etti. Ardından projenin yürütücüsü Barbaros Azakoğlu Ortaokulu Müdürü Yusuf Yılmaz, projenin amacını anlatan konuşma yaptı. Daha sonra kürsüye çıkan milli eğitim müdürü Hüseyin Er de projenin önemini içeren bir konuşma yaptı. 

MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU'NDAN ÖĞRENCİLERE MÜJDE

Ardından kürsüye çıkan kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu, Mevlüt Çavuşoğlu Spor Lisesi'nin kendisi için ayrı bir önemi olduğunu vurgulayarak, "Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'nun bu programdan haberi var. Kendisi, başvuru yapan 100 öğrencinin passolig masraflarını karşılayacağını söyledi" diyerek öğrencilere müjde verdi. 

Başkan Çavuşoğlu konuşmasının ardından Mevlüt Çavuşoğlu Spor Lisesi Müdürü Taner Yıldırım ve İMKB Sosyal Bilimler Lisesi Müdür Baş Yardımcısı Şaban Buyantemur'a birer Alanyaspor forması hediye etti. 

Daha sonra öğrenciler kısa bir tekvando gösterisi yaptı. Program sonunda futbolcularımız öğrencilere imza dağıtarak fotoğraf çektirdi. 

Alanyaspor ile ilgili tüm gelişmeleri Alanyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.