comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'dan Mehmet Batdal bombası

18 Haziran 2017, Pazar 16:45
Alanyaspor'dan Mehmet Batdal bombası

Alanyaspor, Başakşehir'de ligin 2. yarısında sakatlığından ötürü forma şansı bulamayan Mehmet Batdal ile temas halinde.

FutbolArena - Alanyaspor, Medipol Başakşehir forması giyen Mehmet Batdal'ın transferinin peşinde. Akdeniz ekibi Mehmet Batdal için transfer girişmlerine başladı.

2016-2017 sezonunda gol kralı çıkaran fakat yedek santraforlardan istediği verimi alamayan Alanyaspor, Başakşehir'de ligin 2. yarısında sakatlığından ötürü forma şansı bulamayan Mehmet Batdal ile temas halinde.


Alanyaspor'dan Mehmet Batdal transferi


Geçtiğimiz sezona Vagner Love, Ayite ve Sajad olmak üzere üç santrafor ile giren Alanyaspor devre arası iki alternatifi yollayıp 1.94'lüt Glynor Plet ile sözleşme imzalamıştı.
PLET OLMADI

Alanyaspor ile 1'i 11'de olmak üzere 10 maça çıkan Plet 1 golde kalırken sezon sonuna doğru Vagner Love sakatlık yaşasa da forma şansı bulamadı ve gözden çıkarıldı. İleride uzun bir oyuncu isteyen turuncu yeşilli teknik heyet geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında ameliyat olan Mehmet Batdal'a hazır olması halinde yeşil ışık yaktı.

Medipol Başakşehir' de kadroda düşünmediği oyuncu ile yapılan ilk görüşmeden olumlu sonuç alınırken anlaşmanın kesinlik kazanması halinde hafta içi imzaların atılacağı konuşuluyor. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)