comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'dan iki transfer birden! Filipe Augusto ve Lucas Villafanez

23 Ocak 2018, Salı 19:36
Alanyaspor'dan iki transfer birden! Filipe Augusto ve Lucas Villafanez

Alanyaspor, Benfica'nın Brezilyalı orta saha oyuncusu Filipe Augusto'yu 1.5 yıllığına kiralarken, Panathinaikos'tan da Lucas Villafanez'i transfer etmek üzere.

FutbolArena Dış Haberler - Alanyaspor, Benfica'nın 24 yaşında Brezilyalı orta saha oyuncusu Filipe Augusto'yu 1.5 yıllığına kiralamak üzere... Ayrıca Panathinaikos'tan Lucas Villafanez transferi de bitmek üzere...

FİLİPE AUGUSTO'DAN VEDA MESAJI
Portekiz basınından A Bola'nın haberine göre Filipe Augusto, Benfica taraftarlarına da veda etti. Felipe mesajında "Takım arkadaşlarıma ve Benfica'ya şans diliyorum. Tekrar görüşeceğiz" dedi. 


Alanyaspor, Lucas Villafanez'i transfer edecek mi?


Yunan basınında Gazzetta'nın haberine göre ise Alanyaspor, Panathinaikos'un orta saha oyuncusu Lucas Villafanez transferini bitirmek üzere.

Haberde Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'nun "Henüz anlaşma sağlanmadı" söylerine de yer verilirken anlaşmanın tamamlanmak üzere olduğuna da değinildi. 

Habere göre Panathinaikos ilk etapta Villafanez için 1 milyon euro isterken sonrasında yapılan pazarlıkta 800 bin euroya kadar düştü. Alanyaspor ise şimdiye kadar 750 bin euroya çıkmış durumda. İki takımın kısa süre içinde orta noktada buluşup bu transferi bitirmesine kesin gözüyle bakılıyor.Alanyaspor ile ilgili tüm gelişmeleri Alanyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"