comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'dan Flamengo'ya Vagner Love cevabı

15 Ocak 2018, Pazartesi 19:18
Alanyaspor'dan Flamengo'ya Vagner Love cevabı

Aytemiz Alanyaspor ile Vagner Love görüşmelerine devam eden Flamengo, bu transferde umutsuzluğa kapıldı.

FutbolArena Dış Haberler - Aytemiz Alanyaspor, golcü yıldızı Vagner Love için Flamengo'nun transfer baskısı ile mücadele ediyor. Son olarak avukatını Türkiye'ye yollayan Brezilya kulübü, Süper Lig ekibinin kesin tavrıyla karşılaştı.
 

Flamengo, Vagner Love'u transfer edecek mi?


Flamengo muhabiri Vene Casagrande'nin aktardığı bilgilere göre Alanyaspor ile görüşen kulüp avukatı, Vagner Love'ın sözleşme feshi ya da kiralanması konularında anlaşma sağlayamadı. Avukatın bir başka toplantı için Türkiye'de kalmaya devam edeceği  belirtildi. Ancak kulübün kilit oyuncusu olarak görülen Vagner Love'un ayrılmasının zor olduğu ifade edildi.
   

Vagner Love'dan transfer açıklaması


Öte yandan Alanyaspor'dan ayrılması gündemde olan Vagner Love havaalanında Brezilya basınına transferiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Flamengo'nun ilgisi var evet. Sözleşmem olduğu için kararı kulübüm verecek. Tanrı bakalım bizim için ne hazırlamış, hep birlikte göreceğiz. Açıkçası ben iyimserim."

Flamengo'nun kendisi için ayrı bir yeri olduğunu da belirten Brezilyalı futbolcu kalbinin bu nedenle hızlı çarptığını söyledi. 
Son dakika Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)