comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'da Vagner Love krizi

24 Ocak 2018, Çarşamba 18:03
Alanyaspor'da Vagner Love krizi

Alanyaspor'da Vagner Love'un Beşiktaş'a transferi için görüşmeler devam ederken, Brezilyalı yıldız izinli olmamasına rağmen antrenmana katılmadı. 

FutbolArena - Alanyaspor'da Vagner Love bilmecesi sürüyor. Ocak ayında daha önce Flamengo'ya transferi söz konusu olan Brezilyalı futbolcu tarafların anlaşamaması neticesinde yeniden Türkiye'ye geldi. Vagner Love'un bu kez Beşiktaş'a transferi için görüşmeler devam ederken, Brezilyalı yıldızın son antrenmanda yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. 

İZİNLİ OLMAMASINA RAĞMEN 
Alanyaspor'da Vagner Love bilmecesi giderek kriz haline dönüşmeye devam ediyor. Brezilyalı yıldızın Beşiktaş'a transferi konusunda görüşmeler devam ederken, Vagner Love izinli olmamasına rağmen akşam antrenmanına katılmadı. Vagner Love'un antrenmana çıkmaması Beşiktaş'ta forma giymek istediği ve bu sebeple artık kulüpte kalmaya sıcak bakmadığı yönünde algılandı. Zira izinli olmamasına rağmen Brezilyalı yıldız antrenmana katılmadı. 
 

Beşiktaş, Vagner Love'u transfer etti mi?


Everton'a transfer olan Cenk Tosun'un boşluğunu doldurmak isteyen Beşiktaş, Cyle Larin transferinin ardından bir golcü daha almak istiyor. Bu doğrultuda Alanyasporlu Vagner Love'u transfer etmek isteyen siyah beyazlılar, oyuncuyla el sıkıştı. Alanyaspor'un ilk görüşmelerde anlaşmaya yanaşmadığı Vagner Love için kararını yumuşattığı ve Beşiktaş ile prensipte anlaştığı öğrenildi. Alanyaspor'un Love'un yerine yeni bir golcü transferi yaptığı anda bu transferin resmen tamamlanacağı bilgisine ulaşıldı.

Son dakika Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (25 Şubat 2020)