comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'da Sergen Yalçın Fenerbahçe maçında tribünde olacak

09 Kasım 2018, Cuma 19:38
Alanyaspor'da Sergen Yalçın Fenerbahçe maçında tribünde olacak

Alanyaspor'da, teknik direktörlük görevine Sergen Yalçın getirildi. Sergen Yalçın ile sezon sonuna kadar sözleşme imzalandı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig takımlarından Alanyaspor'da Mesut Bakkal'dan boşalan teknik direktörlük görevine Sergen Yalçın getirildi. 


Alanyaspor'da Fenerbahçe maçında takımın başında kim olacak?


Sergen Yalçın yaptığı açıklamada, " “Alanyaspor'da yeni bir süreç yaşanıyor. Bundan sonraki süreç hem bizim için hem de Alanyaspor için inşallah hayırlı olur. Alanyaspor'a bizi uygun gördüğü için başkan Çavuşoğlu'na teşekkür ediyorum. Alanya başarılı olabileceğimize inandığım bir camia” diye konuştu. Oyuncuların hepsini tanıdığını belirten Yalçın şöyle devam etti: “Anlaştık ancak Fenerbahçe maçından sonra göreve başlayacağız. Ligde her takım her takımı yenebilecek durumda. Herkes iyi savaşıyor. Hiç belli olmaz. Kazanabiliriz de kaybedebiliriz de. Bu tür maçlara konsantre olmak daha kolay. Umarım haftasonu bizim için iyi bir oyun olur. dedi. 

SERGEN YALÇIN'IN EKİBİ
Murat Şahin (Antrenör), Çağdaş Atan (Antrenör), Murat Kaytaz (Analiz), Levent Açıl (Kaleci Antrenörü), Giovanni Melchiorre (Kondisyoner), Gürsoy Yalçın (Maç izleme). 

Öte andan Alanyaspor tarafından yapılan açıklamada Fenerbahçe maçına altyapı antrenörleri gözetiminde çıkılacak. Teknik Direktör Sergen Yalçın bu maçı tribünden izleyecek. 

Son dakika Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.