comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'da Safet Susic transfer bekliyor

10 Ağustos 2017, Perşembe 20:31
Alanyaspor'da Safet Susic transfer bekliyor

Alanyaspor Teknik Direktörü Safet Susic, "Bu sene ligi en azından orta sıralarda bitirecek bir takımımız var. Rakiplerimiz de takviyeler yaptı. Önemli oyuncular aldılar. Mutlaka zor bir sezon olacak. Ancak bu sene taraftarımızın korkulu rüya görmeyeceğini ümit ediyorum" dedi. 

FutbolArena - Alanyaspor Teknik Direktörü Safet Susic, Kasımpaşa maçını kazanarak lige ili bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi.
 

Safet Susic'ten Kasımpaşa maçı ve Süper Lig açıklaması


Geçen sezon yaşadıkları stresi bu sezon yaşamak istemediklerini beilirten Susic, "Her iki kampa da katılan oyuncularımın lige hazır olduğunu söyleyebilirim ancak bazı oyuncularımın tam anlamıyla hazır olduğunu söyleyemeyiz. İlk maçlar her zaman zor olur. Kasımpaşa maçı da zor geçecek. Hava da çok sıcak olacak. Kasımpaşa çok önemli ve zor bir rakip ancak geçen sezon başında yaşanan sıkıntıların tekrarlanmaması için mutlaka kazanıp iyi bir başlangıç yapmamız gerekiyor. Ümidim ve beklentim taraftarın geçen sene yaşadığı sıkıntıyı ve stresi bu sene yaşamamasıdır" dedi. 
 

Alanyaspor transfer yapacak mı?


İyi bir takım olduklarını dile getiren Susic, "Bu sene ligi en azından orta sıralarda bitirecek bir takımımız var. Rakiplerimiz de takviyeler yaptı. Önemli oyuncular aldılar. Mutlaka zor bir sezon olacak. Ancak bu sene taraftarımızın korkulu rüya görmeyeceğini ümit ediyorum. Bu sebepten dolayı lige iyi başlamak adına Kasımpaşa maçı bizim için çok önemli. Umarım önümüzdeki günlerde en az 2 oyuncu daha takımımıza katarsak hem bizim içimiz rahatlayacak, hem de takımımızı kalite açısından daha yukarıya taşıyacağız. 1-2 gün içerisinde, en geç önümüzdeki haftaya kadar bu 1-2 transferi bekliyorum." diye konuştu.

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)