comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'da Safet Susic ile vedalaştı! Resmi açıklama

25 Aralık 2017, Pazartesi 18:50
Alanyaspor'da Safet Susic ile vedalaştı! Resmi açıklama

Alanyaspor'da ligde üst üste alınan kötü sonuçların ardından teknik direktör Safet Susic ile yollar resmen ayrıldı. 

FutbolArena - Alanyaspor'da Safet Susic dönemi resmen sona erdi. Süper Lig 17. haftasında deplasmanda Antalyaspor karşısında alınan yenilginin ardından son 5 maçta sadece 1 puan alabilen Alanyaspor'da teknik direktör Safet Susic ile yollar ayrıldı. Kulüp binasında Başkan Hasan Çavuşoğlu ve yöneticilerle vedalaşan Susic'e teşekkür plaketi verildi. 


Alanyaspor'da Safet Susic gönderildi mi?


Alanyaspor'da ligde üst üste alınan kötü sonuçların ardından yönetim Safet Susic ile yolları ayrıldı. Susic'e teşekkür amaçlı plaket verne Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu şunları söyledi:

"BİR GÜN YİNE ÇALIŞMA İMKANIMIZ OLABİLİR"
Kendisi ve ekibinden camia olarak çok yararlandık. Safet Susic tanıdığım en karakterli ve kişilikli hocaların başında gelir. Bu görüşümüz hiçbir zaman değişmeyecek. Bir gün yine çalışma imkanımız olabilir. Ayrılıklar futbolun doğasında var. Kulübümüze hizmetlerinden dolayı yönetim kurulumuz ve şehrimiz adına kendilerine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşamlarında da başarılar diliyorum”SAFET SUSİC: "KÖTÜ BİR SERİ VARDI"

Son dönemde kötü bir seri vardı. Bundan dolayı gidişatın değerlendirmesini yaptık ve sonuçta böyle bir karar aldık. Her şeyden önce taraftarlara çok teşekkür etmek istiyorum. Bana çok destek verdiler. Başkanımıza, yönetim kurulu ve futbolcu arkadaşlarıma bundan sonraki dönemde başarılar diliyorum. Her zaman, her yerde şunu söyledim, Alanyaspor gerçekten çok iyi ve bu ligi hak eden bir kulüp. Elimizdeki kadro sağlıklı, sağlam ve cezasız olduğu sürece takımın bir problem yaşayacağını düşünmüyorum. Yönetimiz, başkanımız ve taraftarlarımıza bu süreçte gösterdikleri yakınlıktan ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ben ümit ediyorum ki tekrar görüşeceğiz”

Son dakika Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.