comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'da Safet Susic gönderildi mi?

17 Aralık 2017, Pazar 19:37
Alanyaspor'da Safet Susic gönderildi mi?

Alanyaspor'da Boşnak teknik adam Safet Susic'in gönderildiği yönündeki haberlere cevap geldi.

FutbolArena - Alanyaspor Yönetimi, Teknik Direktör Safet Susic ile yolların ayrıldığı yönünde çıkan haber üzerine bir açıklamaya yaparak Susic'in ayrılmadığını duyurdu.

Aytemiz Alanyaspor ile ilgili dün sürpriz bir gelişme yaşandı. Bazı basın yayın organlarında Teknik Direktör Safet Susiç'in Alanyaspor ile yollarını ayrıldığı yönünde haberler yayınlandı. Haberlerde Alanyaspor'un son haftalarda aldığı başarısız sonuçlar nedeniyle Susic'in işine son verdiği belirtilirken, Kulüp Yönetimi Pazar günü akşam saatlerinde konuyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.
Futbol Şube Sorumlusu Metin Fahri Özçelik tarafından yapılan açıklamada haberlerin gerçeği yansıtmadı ifade edildi. Futbol Şube Sorumlusu Fahri Özçelik, Teknik Direktör Safet Susic'in görevine son verildiği iddialarıyla ilgili şunları söyledi: "Aytemiz Alanyaspor yönetiminin gündeminde hocayla ilgili herhangi bir gelişme yok." 

Alanyaspor'da Safet Susic gönderilecek mi?


Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu'nun yurt dışında olduğunu aktaran Fahri Özçelik, "Başkanımız şu an yurt dışında. Hocamızdan da yönetime gelen böyle bir talep veya başvuru yok. Öyle bir konuşma da geçmedi aramızda. Öyle bir şey olursa değerlendirilir, fakat Aytemiz Alanyaspor yönetiminin gündeminde hocayla ilgili herhangi bir şey yok. Gelirse değerlendiririz" diye konuştu. Öte yandan Susic ile yöneticilerin, ayrılık konusunda bir toplantı yaptığı öğrenildi. Alanyaspor'da bir süre önce Teknik Direktör Safet Susic ile Sportif Direktör Taner Savut arasında bir anlaşmazlık yaşandığı ve bu sorunun büyümeden kulüp yönetimi tarafından çözüldüğü gelen haberler arasında. 

Alanyaspor ile ilgili tüm gelişmeleri Alanyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.