comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'da kombine sıkıntısı

09 Ağustos 2017, Çarşamba 17:53
Alanyaspor'da kombine sıkıntısı

Alanyaspor'da şu ana kadar sadece 700 kombine bilet satılabildi.

FutbolArena - Alanyaspor, hazırlıklarını Zimbitlik sahasında yaptığı antrenmanla hazırlıkları devam ettirdi. Teknik Direktör Safet Susic gözetiminde yapılan çalışmaya sakatlığı bulunan Berkan Emir ve Michel Landel katılmadı. Reşo Akın ise takımdan ayrı fizyoterapist Ali Şanlı gözetiminde koşu yaptı.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman taktik çalışmasıyla devam etti. Yaklaşık 1.5 saat süren çalışmayı Başkan Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri de izledi. Turuncu yeşilliler, Kasımpaşa maçı hazırlıklarına bugün (perşembe) yapacağı çift kale taktik  maçla devam edecek.
 

Alanyaspor kombine fiyatları


Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav sezonu 1. haftasında cumartesi günü Kasımpaşa'yı ağırlayacak olan Alanyaspor'da kombine satışları sürüyor. Süper Lig'de en az kombine satan takım olan Alanyaspor'da şu ana kadar sadece 700 kombine bilet satılabildi. Kulüp yönetimi şehirdeki sporseverlere kombine almaları için çağrıda bulunamsına rağmen taraftar kombine biletini tercih etmiyor. Alanyaspor'un lig maçlarını oynadığı Bahçeşehir Okulları Stadı 10 bin 842 bin kişi kapasiteli. 
1. Kategori : VIP TRİBÜN : 2500 TL
2. Kategori : MARATON TRİBÜNÜ : 500 TL 
3. Kategori : KAPALI TRİBÜN : 500 TL
4. Kategori : KUZEY KALE ARKASI TRİBÜNÜ : 300 TL
5. Kategori : GÜNEY KALE ARKASI TRİBÜNÜ : 300 TL

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)