comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'da havalaanında akıllara durgunluk veren olay

21 Temmuz 2017, Cuma 14:43
Alanyaspor'da havalaanında akıllara durgunluk veren olay

Alanyaspor kamp çalışmaları için Avusturya'ya giderken takımın oyuncularından Berkan Emir'İn pasaportu kayboldu. Bir kadın pasaportu çantasına atarken görüntülendi.

FutbolArena - Alanyaspor yeni sezon hazırlıkları için Avusturya'ya hareket ederken kafilede ilginç bir olay yaşandı. Turuncu – Yeşilli takımın solbeki Berkan Emir'in Antalya Havalimanı Dış Hatlar terminalinde pasaportu Duty Free'de alışveriş yaparken kayboldu.


Alanyaspor'da Berkan Emir'in pasaportu çalındı 


Havalimanı kamerelarında yapılan incelemede pasaportun yabancı uyruklu biri tarafından alınarak yanındaki bayanın çantasına atıldığı görüldü. Şahsın kimliği hemen tespit edildi. Pasaportu yanındaki bayanının çantasına atan şahsın Düsseldorf uçağına binerek Almanya‘ya uçtuğu öğrenildi.  

Bu durum Başbakan Danışmanı Hayri Çavuşoğlu'na aktarıldı. Çavuşoğlu  havalimanı polisi, uçuş firması ve  Alman polisi ile temasa geçerek pasaportu yanındaki bayanını çantasına atan şahsın Düsseldof havaliminanıda göz  altına alınmasını sağladı.
Pasaport şahıstan alınarak ilk uçakla Antalya'ya gönderildi ve Berkan 1 gün sonra (Bugün) takımın Avusturya kampına katıldı. Şahısların sorgularının ise Almanya'da sürdüğü öğrenildi.

Alanyaspor ile ilgili son gelişmeleri Alanyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.