comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'da Hasan Çavuşoğlu'ndan küme düşmeme garantisi

22 Şubat 2018, Perşembe 11:11
Alanyaspor'da Hasan Çavuşoğlu'ndan küme düşmeme garantisi

Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Spor Toto Süper Lig'de küme düşmeme adına taraftarlarına garanti verdi.

FutbolArena - Aytemiz Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, "Takımın ligde tutunması için elimizden geleni yapıyoruz. Büyük çaba sarfettiğimizin garantisini veririm" dedi.

Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Spor Toto Süper Lig'de küme düşmeme adına taraftarlarına garanti verdi.


Alanyaspor'da Hasan Çavuşoğlu'ndan küme düşmeme garantisi


Süper Lig'de zor günler geçiren Alanyaspor'a bir moral ve destekte Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatı'ndan geldi. Ak Parti İlçe Yönetimi, geçtiğimiz günlerde hizmete giren "Alanyaspor Mağazası'na gidip forma ve Alanyaspor ürünleri satın aldı. Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve ekip arkadaşlarını Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, mağazanın kapısında karşıladı. Ak Partililer kulübe katkı amaçlı mağazadan Alanyaspor ürünleri satın aldı. 
MAĞAZANIN AÇILIŞINI BAKAN YAPACAK

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu burada basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Hasan Çavuşoğlu: "Alanyaspor olarak birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyacımız olduğu bir dönemde anlamlı bir ziyaret. bugüne kadar derlerdi ya store mağazası yok diye. Biz ikinci ligdeyken otobüsten store mağazası yaptık. Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdik. Store mağazasından kulüp gelir elde etmiyor. Ancak taraftara hizmet ediyoruz. Şimdide gördüğünüz gibi çok güzel bir yerde mağaza açtık. İnşallah yakın bir zamanda sayın Bakanımız geldiği zaman bir açılış yapacağız" dedi.

"ÇOK ÇABA SARF EDİYORUZ"

Alanyaspor'un ligdeki durumunu soran gazetecilere Çavuşoğlu, "Daha 12 maçımız var. Alanyaspor'u düşürmemek için biz elimizde geleni yapacağız. Bizim önümüzde alınacak 36 puanımız var. Buradan puan ve puanlar almaya çalışacağız. Bizim gibi zorda olan kaç tane takım var. İnşallah biz Alanyaspor'u bu sene de düşürmemek için her şeyi yapıyoruz. Kötü futbol oynamıyoruz. Takımda iyi çalışıyor, iyi çalıştırılıyor. Kimse geçmişe takılıp bir şeyler söylemesine gerek yok. Alanyaspor tarihinin 4 şampiyonluğunun 3 tanesinin içinde olan bir insan olarak, yaptığımız işin iyi olması için çaba sarf ettiğimizin garantisini veririm" diye konuştu.  

TOKLU: "STADA OTOBÜS KALDIRACAZ"

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ise şöyle konuştu: "Alanya'da yaşayan vatandaşlar olarak kentin markası ve bir değeri olan Alanyaspor'un her zaman destekçisi olduğumuzu belirtmek için bugün yönetimimizle birlikte burayı ziyaret ettik. Alanyaspor'a tüm kentin sahip çıkması gerekiyor. Alanya'da yaşayan vatandaşlar olarak, bize Alanyaspor'a destek vermek düşüyor. Dün tüm Alanya, Alanyaspor bayrağı assın' diye bir kampanyamız oldu. Kentte bu çağrımıza olumlu talepler aldık. Trabzonspor maçı ve lig sonuna kadar bir seferberlik ilan ettik tabiri yerindeyse. Bu hafta sonu oynanacak olan maçta cumartesi günü saat 10.00'da maça gidecek taraftarlarımıza ücretsiz araç kaldırarak bu çalışmalara devam edeceğiz.''

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz

FutbolArena haber turu (26 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.