comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'da Hasan Çavuşoğlu'ndan Fatih Terim'e suçlama! "Vagner Love..."

01 Ocak 2018, Pazartesi 21:48
Alanyaspor'da Hasan Çavuşoğlu'ndan Fatih Terim'e suçlama!

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Vagner Love'un transferiyle ilgili canlı yayında Fatih Terim hakkında gündem yaratacak açıklama yaptı. 

FutbolArena - Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu Vagner Love ve Emre Akbaba'nın Ocak ayında takımdan ayrılıp ayrılmayacaklarına dair açıklamalarda bulundu. Çavuşoğlu, Beşiktaş'tan Vagner Love için kendilerine bir teklif gelmediğini söylerken, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in de tercümanları vasıtasıyla Vagner Love'u arattığını canlı yayında söyledi. 


Vagner Love Beşiktaş'a mı transfer oluyor?


Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Vagner Love'un Beşiktaş'a transferiyle ilgili gelen soruda A Spor'da canlı yayında şu ifadeleri kullandı:

Vagner Love transferi için resmi olarak Beşiktaş'tan bize gelen teklif yok. Fikret Orman ile her gün görüşürüz, çok iyi dostluğumuz arkadaşlığımız var. Aramızda konuşuruz ama transfer için daha henüz bir şey konuşmadık. Vagner Love ile Emre Akbaba kulübümüzün en değerli oyuncuları. Bana futbolcu lazımken, eldeki sporcuları çıkaracak halimiz yok. Sürekli basında yalan haberler dolaşıyor, peşine düşecek halimiz yok. 


Galatasaray - Vagner Love transferinde son dakika haberleri


Öte yandan Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'ndan canlı yayında gündem yaratacak Fatih Terim açıklaması geldi. 
"FATİH TERİM TERCÜMANLARI VASITASIYLA OYUNCUMU ARATTIRIYOR."

Vagner Love'ı bir kulübün tercümanı arıyor. Bir kulübün teknik direktörü benim futbolcumu arattırıyor. Doğru şeyler değil bunlar. Bunlar ahlaksızca davranışlar. Bir kulüpten futbolcu istiyorsanız, önce kulübün başkanı ile görüşürsünüz. Kaldı ki, teknik direktörün ne haddine bir kulübün futbolcusu için tercümanı arattırıp konuşması. Fatih Terim arattırıyor tercümanını Vagner Love için. Bunu söyleyen kişi Vagner Love'un yurt dışındaki menajeri, Türkiye'deki menajerine söylüyor. Dursun Özbek'e çok saygı duyuyorum, onun bilgisi olduğunu düşünmüyorum. Asla böyle bir şey yapmaz. 

Son dakika Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)