comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'da Erol Bulut dönemi sona erdi

03 Ağustos 2020, Pazartesi 14:05
Alanyaspor'da Erol Bulut dönemi sona erdi

Alanyaspor'da teknik direktör Erol Bulut, görevden ayrıldığını açıkladı.

FutbolArena - Süper Lig'de bu sezon sergilediği başarılı performansla UEFA Avrupa Ligi bileti alan Aytemiz Alanyaspor'da teknik direktör Erol Bulut görevinden ayrıldığını açıkladı. Fenerbahçe ile anlaşması beklenen genç teknik adam, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Alanyaspor'a veda etti.
 

Transfer Haberleri: Erol Bulut, Alanyaspor'dan ayrıldı


Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Erol Bulut, "Aytemiz Alanyaspor'da 2019-2020 sezonu ile birlikte başlayan görevimiz, bugün itibariyle son bulmuştur. Bu göreve gelmemizde büyük emeği olan Aytemiz Alanyaspor Başkanı Sayın Hasan Çavuşoğlu ve Aytemiz Alanyaspor yönetim kuruluna teşekkür ederim.

Futbolcu kardeşlerim, ekibim, ben, en önemlisi de bizlere her zaman destek ve inancını esirgemeyen taraftarımızla, 2019-2020 sezonunu birlik içinde ve çok verimli geçirdik; takımımızı Avrupa Kupaları'na götürme başarısı gösterdik.
Ekibim ve ben, Aytemiz Alanyaspor Başkanı Sayın Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kuruluna, tüm futbolcu kardeşlerimize, kulüp personelimize, taraftarımıza ve Aytemiz Alanyaspor camiasına teşekkürü borç biliriz.

Aytemiz Alanyaspor'a bundan sonraki mücadelelerinde ve Avrupa Kupalarında başarılar dilerim" dedi.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"