comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'a yabancı taraftarlarından tam destek

20 Nisan 2018, Cuma 16:15
Alanyaspor'a yabancı taraftarlarından tam destek

Alanya'da yaşayan yabancı uyruklu futbolseverler Alanyaspor'a desteğini esirgemiyor.

FutbolArena - Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi Başkanı Abdullah Karaoğlu ve meclis üyeleri, Aytemiz Alanyaspor Kulübü'nü ziyaret etti. Meclis Başkanı Karaoğlu ve meclis üyeleri cumartesi günü oynanacak Galatasaray maçında takıma başarı diledi. Başkan Hasan Çavuşoğlu ise meclis üyelerinden gelen sorulara da yanıt vererek özellikle kulübün altyapı çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.

Hasan Çavuşoğlu, ilçede yaşayan yabancıların çocuklarını Alanyaspor Futbol Okulu'na gönderebileceğini söyledi. Meclis Başkanı Karaoğlu ve meclis üyeleri Çavuşoğlu'na bazı hediyeler verdi.


BAŞKANA SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ

Öte yandan Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu'na sürpriz bir doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Çavuşoğlu'nun doğum günü, yönetim kurulu, teknik ekip, futbolcular ve kulüp idari personelinin katılımıyla antrenman sahasında gerçekleştirildi. Üzerinde fotoğrafı yer alan doğum günü pastasının mumlarını söndüren Çavuşoğlu, pastayı alkışlar eşliğinde kesti. İkinci Başkan Kamil Köseoğlu ise Alanyaspor'un 2017-2018 sezonu posterini hediye etti. Daha sonra başkan Çavuşoğlu tebrikleri kabul ederek kutlamaya katılanlara teşekkür etti.

Son dakika Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)