comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'a Merih Demiral transferinden %12.5 pay!

05 Temmuz 2019, Cuma 23:57
Alanyaspor'a Merih Demiral transferinden %12.5 pay!

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada Merih Demiral'ın Juventus'a transferinden %12.5 pay alacaklarını söyledi. 

FutbolArena Özel - Merih Demiral, Juventus ile 5 yıllık sözleşme imzaladı. Aytemiz Alanyaspor'da geçirdiği 1 yılın ardından Sassuolo'ya giden ve sonrasında Juventus'un yolunu tutan milli futbolcu bir başarı öyküsüne imza attı. Öte yandan Merih Demiral'ın transferi hakkında FutbolArena'ya konuşan Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, bu satıştan %12.5 pay alacaklarını söyledi. 


Trarnsfer Haberleri: Merih Demiral'ın transferinden Alanyaspor pay alacak mı?


Aytemiz Alanyaspor Hasan Çavuşoğlu, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada; "Merih Demiral'a Portekiz'deyken güvendim. Ben ona inandım. Türkiye'ye getirdik Alanyaspor'a. Alanyaspor'da çıkış yapacağını ve büyük kulüplere gideceğine inanıyordum. Sassuolo'dan daha büyük kulüplere gideceğine inanmıştık. O da başardı. Merih burada özveri gösterdi. Karakter olarak inanılmaz biisi." "Kesinleşir kesinleşmez Merih Demiral'ı aradım. Helallik istiyorum dedi. Ben de helali hoş olsun, seninle gurur duyuyorum dedi."

"%12.5 PAY ALACAĞIZ"
Hasan Çavuşoğlu, "Merih Demiral'ın Juventus'a transferinden yapılan anlaşmaya göre %12.5 pay alacaklarını." söyledi. 

Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)