comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'a kombine desteği

15 Ağustos 2017, Salı 17:56
Alanyaspor'a kombine desteği

Alanyaspor'a başarılar dileyen Alanya Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tuna, her zaman Alanyaspor'un yanında olduğunu söyledi.

FutbolArena - Alanyaspor'da Süper Lig heyecanı yaşanıyor. ALTSO Başkan Adayı ve Alanya Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tuna, Alanyaspor Kulübü'nü ziyaret ederek Başkan Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle biraraya geldi.
 

Alanyaspor'da kombine bilet hedefi


Yeni sezon için Alanyaspor'a başarılar dileyen Tuna, herzaman Alanyaspor'un yanında olduğunu söyledi. Şehrin marka değerini artıran Alanyaspor'a destek vermeye devam edeceklerini belirten Tuna, "Aldığımız 50 adet kombine sadece gençlere verilecek. Bu uygulama sayesinde hem gençlerin sosyal imkanlardan faydalanması, kötü alışkanlıklardan uzak durması için onları spora teşvik etmiş olacağız, hem de Alanyasporumuzu destekleyeceğiz" dedi. 

Kampanyaya ilk etapta 50 kombine ile destek veren ancak kombine sayısını gelecek senelerde 500 adete kadar çıkarmak istediğini belirten Tuna, "Burada sadece sezonluk kombine almadık. Ayrıca Başkan Çavuşoğlu ile konuşarak Kurban Bayramı'na kadar Alanyaspor'dan Passolig alan her öğrenci ve kadın sporseverlerin de kart paralarını karşılayacağımı söyledim. Alanyalı işadamı ve siyasileri Alanyasporumuza destek vermek için kampanyaya çağırıyorum" diye konuştu.
ALTSO Başkan Adayı Tuna'nın projesinden ve desteğinden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Hasan Çavuşoğlu ise şöyle dedi: Alanyaspor'a destek olan her projenin yanındayız. Bu kulüpte siyaset konuşulmaz. Hatta bazı arkadaşların siyasi görüşünü dahi bilmem. Bizim burada birleştirici gücümüz Alanyaspordur. Alanya'da yaşayıp burada para kazanıp Alanyaspor'un daha Süper Lig'de olduğunu bilmeyenler var. İşadamlarımıza da buradan çağrıda bulunuyorum. Alanyasporumuza destek verin.”

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)